Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Priberanie, lieky, bipolárna porucha

sweetdream

Ja teda nie som odbornik na lieky, ale vyskusala som ich vela a kazde posobili na mna inak. Najviac som pribrala zo Zyprexy...to je ine svinstvo-to neberte nikdy v zivote, ak si chcete zachovat dravie!!! No ale k tomu priberaniu. U psychiatrickych liekov je to bezny vedlajsi ucinok. Tiez som pribrala asi tolko co ty, ale skusali mi rozne lieky, z jednych som nepriberala, tak som pomaly znizovala vahu. Za pol roka som pribrala cca 20 kg. Zo 75-80kg som schudla na 65-60 za take 3 roky. Ale myslim, ze to zalezi aj od toho, ako sa clovek citi, ci mu sadli lieky a tak dalej. Hlavne ziadne hluposti a experimentovanie s liekmi ;)

jjjjj

Ja od hospitalizácie len priberám, váha ide hore. Je to zlé ,keďže v minulosti sa mi podarilo schudnúť, teraz jednoducho neviem sa naštartovať a menej jesť. Aké máte Vy skúsenosti?

Textová Inzercia

HESTIA

Poskytujeme sociálne a zdravotné služby seniorom v Bratislave – Dúbravke na Bošániho ulici. Kontakt: riaditeľka Milada Dobrotková, 0902-144-492.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Priberanie, lieky, bipolárna porucha - Fórum - ZDRAVIE.sk