FórumDo kategórieKam som prispelObľúbenéVyhľadávanieNová téma

Téma: Priberanie, lieky, bipolárna porucha

Pridať do obľúbených **OdpovedaťObnoviťHľadať "Priberanie, lieky, bipolárna porucha" v článkoch
  • sweetdream03.01.12 16:48??.??.177.81

Ja teda nie som odbornik na lieky, ale vyskusala som ich vela a kazde posobili na mna inak. Najviac som pribrala zo Zyprexy...to je ine svinstvo-to neberte nikdy v zivote, ak si chcete zachovat dravie!!! No ale k tomu priberaniu. U psychiatrickych liekov je to bezny vedlajsi ucinok. Tiez som pribrala asi tolko co ty, ale skusali mi rozne lieky, z jednych som nepriberala, tak som pomaly znizovala vahu. Za pol roka som pribrala cca 20 kg. Zo 75-80kg som schudla na 65-60 za take 3 roky. Ale myslim, ze to zalezi aj od toho, ako sa clovek citi, ci mu sadli lieky a tak dalej. Hlavne ziadne hluposti a experimentovanie s liekmi ;)

• J11103.01.12 10:37??.??.227.32

Asi ti to sposobuju tie lieky, co beries.

• jjjjj03.01.12 10:27??.??.223.117

Bipolárna porucha a neschopnosť dosiahnúť orgazmus , máte s tým problém?

• tpch25.11.11 16:24??.??.195.148

Skus poziadat o zmenu liecby.

• jjjjj25.11.11 15:38??.??.223.117

Už som pribrala 23 kg... stále to ide hore. Čo s tým?

• jjjjj11.07.11 19:18??.??.223.117

Užívam Líthium a Seroquel XR.

• jjjjj11.07.11 19:15??.??.223.117

Ja od hospitalizácie len priberám, váha ide hore. Je to zlé ,keďže v minulosti sa mi podarilo schudnúť, teraz jednoducho neviem sa naštartovať a menej jesť. Aké máte Vy skúsenosti?

Nový Príspevok

Opíšte písmena z obrázku vľavo

Článok dňa

Inzercia

Hotel Partizán**** – Tále, Nízke Tatry

Hotel Partizán**** – Tále, Nízke Tatry

Spoznajte krásy nízkotatranskej prírody v Hoteli Partizán**** na južnej strane Chopku.

Chiropraxia-Akupunktúra

Chiropraxia-Akupunktúra

Alternatívne riešenie bolestí chrbtice a kĺbov. Seknutie- protrúzia- hernia- koxartróza+ migréna+ orgány...Úspešnosť viac ako 90%.

100% BIO argánový olej z Maroka

100% BIO argánový olej z Maroka

Teraz s 10% wallet zľavou. Argánový olej = elixír mladosti.

PectaSol-C® - je jedinečný, patentovaný a vysoko efektívny Modifikovaným Citrus Pektín (MCP).

PectaSol-C® - je jedinečný, patentovaný a vysoko efektívny Modifikovaným Citrus Pektín (MCP).

Je vedecky dokázané, že má bezpečné, jemné a vysoko efektívne vlastnosti.

5% zľava na luxusné obliečky Kylie Minogue

5% zľava na luxusné obliečky Kylie Minogue

Využite 5% zľavu s wallet.sk a majte luxusný spánok každý deň.

^ Späť na vrch