Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Tampony

Príspevok v téme: Tampony
hennessy

Ahojte. Potrebujem od vas poradit:

Mam 15 a za par dni sa chystame na vylet s triedou, tak si chcem kupit tampony (dlha cesta busom, 10km tura atd.), asi by boli praktickejsie. ALE!! Neviem o nich nic :( Chcela by som nieco do dvoch eur. A co sa tyka znacky, tak som citala, ze o.b. su najlesie, ale tie tampax (tusim) su aj s aplikatorom. Tak co by ste mi odporucili? Lebo vraj tie s aplikatorom su nekvalitne; nechcem tam zacit tamponovy trapas :) Diky.

mrkvicka3212

v tescu stoja tusim 1.23 euro.mozes ich pouzivat aj ked si panna.skus si ho zaviest hlbsie ale zavadzaj smerom ku krizom-vtedy ho budes menej citit.a vlastne pri tamponoch neplatis za kvalitu ale za znacku takze je o jedno

sssa

vydrž, kým tampón trocha nasiakne a potom ho vytiahni.. vtedy sa ľahšie vyťahuje.. a nabudúce sa snaž troška hlbšie a ako to tu bolo spomenuté, hlavne sa uvoľni..
ale nič by sa nemalo stať, tiež sa mi to ešte občas stane..

marilynka

najlepšie su o.b. light days, iné som nikdy nepoužívala.
skús tie.
pokial tampon stále citiš, tak si ho asi nezaviedla dost hlboko. Proste si ho tam musiš zaviesť tak, že pri zavádzani sa ti tam s tamponom zmesti takmer celý ukazovak.
Ak ti viac nejde, tak skus ho otočiť trošku do zasuda, pretože ženská pošva nie je vodorovná...

hennessy

Caute kocky :) Tak som si kupila kotex mini, kedze ine nemali a aj som si uz jeden dala. Ale citala som, ze ho vobec nemam citit, no ja ho citim. Aj som sa snazila ho dat co najdalej, no nejde to. Tak neviem, ci som si ho dala spravne ci co... lebo nie je to bolest, ale proste viem, ze ho mam. Poradte, nemam ho podla vas nejako zle?

lochness

skus tie Jessa mini - tie su lacnejsie a rovnako dobre ako kotex a ob, ak na to nechces minut vela tak neplat zbytocne za znacku :)

sssa

2 eurá ti asi stačiť nebudú.. tuším okolo 3 to stojí
a nevadí, že si ešte panna, len to najprv pôjde asi ťažšie, ale nie je to nič strašné, nemusíš sa báť :)
a kotex by mali byť tuším lacnejšie ako o.b., tie tiež podľa mňa nie sú zlé a mali by mať tiež "mini"

hennessy

Damy, prave som sa docitala, ze tie tampaxy nie su prave najkvalitnejsie. Asi si zajtra pojdem kupit ob. mini a uvidim. Len dufam, ze to tam pojde a nic sa mi nestane. Som este panna, to nevadi? a kolko mozu stat? Budu mi stacit 2 eura? :)

lochness

no cenu netusim lebo ich nekupujem... ale pokial viem maju 4 druhy (rozne farby) - mini, normal, super a super plus, tak ako vacsina ostatnych... podla mna aj tie normal budu dobre, ja som mala tiez nejakych 15 ked som zacinala s nimi a normal isiel v pohode, oni su celkovo take mensie tie tampaxy, ale pre istotu si zozen aj normal aj mini, zeby si s tymi mini nebehala na zachod kazdu hodinu :)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Tampony - Fórum - ZDRAVIE.sk