Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

dlhorocny vztah skoncil a za kratko svadba s niekym inym

Príspevok v téme: dlhorocny vztah skoncil a za kratko svadba s niekym inym
Annika1987

Ahojte
vsimla som si taky fenomen. Po dlhorocnom vztahu (napr. 5-9 rokov), ktory skonci, sa jeden z partnerov vacsinou velmi rychlo zeni alebo vydava. Vobec tomu nerozumiem. Skonci vztah a o rok a pol uz si berie niekoho ineho? Je to aj moja osobna skusenost a nejde mi to do hlavy. Ako to ti ludia robia? Najdu niekoho tak uzasneho? Alebo co ich vedie k takej rychlej svadbe? Existuje na to vysvetlenie? Niekoho rozchod boli a niekoho nie? Moze clovek tak rychlo zabudnut? Vie mi to niekto vysvetlit?...

isabella

villo, ked som citala to co sa ti stalo, tak mi to prislo ako keby som znova pocula svojho muza ako to kedysi bolo s jeho ex pri rozchode, oni boli spolu takmer 6 rokov a tiez to tak dopadlo, nelam si hlavu, ty nakoniec zistis, ze jej mozes podakovat za to co spravila a najdes taku s ktorou budes stastny a nezradi ta...
inak k teme, nie je to fenomen, podla mna to je velmi bezna zalezitost... ja som mala 4 rocny vztah a nikam to neviedlo, on o budovani buducnosti ani pocut nechcel, rozisla som sa s nim, moj muz dostal v tej istej dobe kopacky od svojej ex po 6 rokoch, lebo ona sa este nechcela viazat, ale on hej... snad do nejakych 9 mesiacov sme sa od tych udalosti zoznamili, mozno aj menej, jeden aj druhy sme uz mali v sebe minule vztahy urovnane a tak sme si super sadli, ze sme sa po 9 mesiacoch brali a dnes mame 8 mesacnu dcerku, v podstate do roku a pol od rozchodov v nasich kedysi dlhodobych vztahov sme sa brali, lebo obaja sme boli vo vztahoch, kde to ten druhy odmietal a teraz sme o to stastnejsi a rovnako si vieme vazit to, ze mame jeden druheho ked vieme ake nezmyselne to vie byt s niekym inym...
a k tej rozvodovosti? viete co? zalezi od dovodu kvoli ktoremu sa beru, ak to je z trucu, alebo dotlaci rodina, alebo z recesie, tak sa mnohokrat to manzelstvo aj do roka rozpadne, sama poznam uz teraz v kratkej dobe 2 takto zkrachovane manzelstva, ale to bolo o tom na com boli postavene a tam sa berie ta rozvodovost, ludia si neuvedomuju co to za krok vlastne robia a potom to tak dopadne, ale naozaj to nezalezi od dlzky chodenia

jooe ker

ludia viac experimentuju ,lahsie je rozist sa ,ked nam dotycny nezapadne do nasej idealnej predstavy ,tak trosku sme si zvykli na slobodu a pohodlie

Weva

To Villo - ono ja som zazila podobne - chlap ma podviedol a bola to akoze "velka laaaaska" a hned sa i svadbilo a planovala rodina, a ona bola uzasna a dracica v posteli a ja neviem co (mali sme spolocnych znamych a tak som obcas pocula aky je hotovy). Povedala som si, ze mu to teda prajem - ze ked mi tak ublizil tak to hadam aspon malo zmysel.

Teraz o par rokov a deti neskor priznal, ze ju vlastne vobec nepoznal, vletel do toho ako taky pako a nebyt deti uteka... Okrem toho ze ona je total psycho, sa im to rozpada na tom ze mu nedoveruje...

Haha, ze ked podviedol mna tak co ked i ju bude. Mala na to mysliet predtym, nie???

Ale verim, ze to boli, najma ak si do toho siel celym srdcom. Ja si myslim, ze lepsie zistit takto bolestivo ako az neskor v manzelstve a podobne. Drzim palce, nech najdes zenu co vie co chce a bude za vas vzdy bojovat.

Villo

To Weva: No uvidime, ako to cele dopadne. Velmi vela ludi mi uz povedalo, ze normalna baba by to nespravila. Je to velmi dlhy pribeh a nechcem ho tu rozoberat. Ale prajem jej vsetko dobre z hlbky duse. A vela stastia. / myslim, ze ho bude potrebovat, lebo chalan mal frajerku a rozisiel sa s nou par dni po tom co ona so mnou.../ neviem ci sa z toho da nieco dedukuvat :-) Kazdopadne, myslel som si ze to je zena mojho zivota, a ze skratka prekoname zle a tazke obdobie a posilni nas to. Aj by sme ho prekonali, keby to neriesila s 1000 dalsimi ludmi a nemala v hlave natlacene mudosti :-) A mozno si to len myslim. Neviem.
To Annika1987: nic si z toho nerob. Pospi si a pobezi za inou co mu neskor zavrti ritkou pred nosom. A ci lubi, alebo miluje - to je len detska hra so slovickami. Minule som bocul, ze Šmolkujem ta, alebo su rozne ine vyjadrenia. Ale v podstate je to vsetko o tom istom. Teda aspon podla mna.

Annika1987

Ja som zase az do konca pocuvala, ze ma lubi. A potom, ked som zistila, ze spi so svojou novou utajovanou kamoskou, tak mi povedal, ze ani, lubi ma, ale nemiluje, a to je vraj rozdiel :D

Weva

To ma mrzi Villo - to je teda riadna kofa :-/ a ktovie, mozno v jej pripade budes mat i pravdu, ze to cele nakoniec nedobre dopadne... Tak sa Ti hadam aspon trosku ulavilo :)))

Drzim palce - nenechaj sa zlomit!!!

villo

Mate pravdu :-) Ospravedlnujem sa. Cital som reakcie a nechal sa uniest vlnou pesimizmu pri spomienke na EX. Frajerka ma nechala po 4 rokoch. Dlhy pribeh. Zamiesali sa do toho aj jej kamosky aj jej mamina a aj jeden chalan, ktory sa tvaril ako jej kamos. Po mesiaci a pol od rozchodu sa dali do kopy. Uz sme spolu planovali deti, svdabu, mali sme kde byvat... Pri rozchode mi hovorila, ze ma uz nelubi, a ze vie, ze uz ju nikto v zivote nemusi lubit tak ako ja, ale ze to takto bude lepsie...

Weva

Presne to napadlo i mna...

Jasne, stava sa, ze zenam zatikaju hodinky a vrhnu sa na toho nespravneho... ale chudak, ked ma okolo seba chlapov a zeny ako opisuje tiez by ma chytala depka :)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

dlhorocny vztah skoncil a za kratko svadba s niekym inym - Fórum - ZDRAVIE.sk