Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

stravovanie študentky

Príspevok v téme: stravovanie študentky
studentkass

ahojte
som študentka na strednej škole a rada by som schudla, snažím sa zdravo stravovať už strašne dlho ale niečo asi robím zle nakoľko som celý deň v škole a nejem nejak extra veď posúdťe sami :)
takže
R: 5:00/6:00 - vačšinou ovocie, teraz v lete čerešne a tak, za menšiu misku
D: 8:00/9:00 - grahamový rohlík so šunkou
O: 11:00/12:00 - druhý rohlík a jablko
O: zvyčajne nič lebo idem na autobus ale niekedy si dám trocha vlašských orechov
V: 16:00/17:00 - striedam cestoviny s omáčkou, kuracie prsia s ryžou, makrela v rajč. omáčke plus dva rožky, čistú tarhoňu, pečené zemiaky,,,,snažím sa večer nejesť pečivo

takto nejak sa stravujem,,,vedeli by ste mi poradiť?,,syry a jogurty a také mi moc nechutí, neviem čo stým :( ďakujem !

studentkass

no tie cereálie ja milujem ale vraj sú to samé cukry tak si dávam radšej ovocie

hej je to horzné, ja by som velmi rada jedla zdravo len casovo sa mi to vobec nedá

dúfam ze cez leto to uz bude lepsie, to by som presunula sacháče na raňajky, potom obed nejaké to mesko, rybka,,,a na vecer slepacu polievku by slo? tu mamkinu domacu milujem :),,,aj to mi je hrozne tazko ta zelenina neviem sa donutit jest to, ovocie milujem ale to sa nemoze cely den papat,,a cestujem okolo hodiny

Weva

ono je to des ked sa clovek nema kde poriadne najest - to ti verim. Podla mna ak by si pridala tu a tam salat, dusenu zeleninku (brokolicu, cukinu, polievky...) a nejedla to "hlavne jedlo" vecer tak by to uz pomohlo. Obcas nejaky jogurt, ci cerealie na ranajky...

A ten obed - neda sa zobrat si nieco so sebou - do plastovej nadoby? Ako dlho cestujes domov?

Podla mna ta ryza tu a tam je ok, len z toho co si pisala je to v kazdom jedle take zlozenie.

studentkass

weva

nie ani nemám, jedine nezdravé bagety a fast foody

hmm bielkoviny? takze to sú len tie prsia? ked si ich dám s ryžou to už nie?

a zeleninu jem málo máš pravdu, vačšinou ked viem ze idem čoskoro spať a mam hlad tak si dam mrkvu alebo kaleráb alebo aj na večeru niekedy

a hybem sa tak cez vikend korcule, doma po veceroch beham po schodoch a rušim susedov :D,,,semtam bicykel, plavanie čo sa pritrafi ale snazim sa 3 krat do tyzdna a kazdy den ist aspon na 20 minut. prechadzku

Weva

bolo by lepsie dat si to hlavne varene jedlo na obed a potom na veceru nieco lahsie... nemate pri skole jedalen, kde by si sa vedela najest okolo 12:30 - 14:00? A na veceru skus skor bielkoviny a zeleninu (jes vtedy len sacharidy - ci obmedzis rozky je jedna vec ak si das zemiaky, cestoviny, ci ryzu tak je to asi zarovno)

Zeleninu som v tom jedalnicku nevidela vobec...

A ako sa hybes?

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

stravovanie študentky - Fórum - ZDRAVIE.sk