Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

16 rokov a problem s vahou

Anita333

Ahoj, ja ked som mala 16 tak som to mala horsie, vysku mam ako ty a vazila som okolo 75 kg, dnes mam 20 rokov a stale tak isto vazim :D ale u mna to je hlavne tym ze si neviem najst cas na cvicenie, ked som cvicila kazdy den tri mesiace v posilke tak hned par kil islo dole a teraz chcem ist znova zacat cvicit a stravovat sa pravidelne

2bodka

Problemy so stitnou zlazou nahodou nemas? Ale neviem vobec aku mas vysku/vahu, mozno si normalne stavaba baba ako ma byt a iba mas potrebu vyzerat ako tintitko :)
A ja zo skusenosti viem, ze muzov take zeny nepritahuju ;)

odpovedam

mozno mas potom zdravotny problem. Lebo len zo zeleniny a ovocia plnohodnotnu stravu nedocielis... mozes byt chudokrvna a ani o tom nevediet. Chod radsej za lekarmi...

XXLL

Našla som tú tému, je to táto:
www.zdravie.sk
Tak sa tam pohrab a nájdeš niekde aj kontakt na tú osobu, čo ti ten článok môže preposlať. Ak nechceš sem vhodiť tvoju mailovú adresu. V takom prípade by som ti to poslala aj ja.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

16 rokov a problem s vahou - Fórum - ZDRAVIE.sk