Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zarabajdoma.sk

Príspevok v téme: Zarabajdoma.sk
Natali5566

Dobrý deň,
Chcela by som sa spýtať či niekto nemá náhodou skúsenosť s touto spoločnosťou a prácou u nich. Mama by tam chcela pracovať, no ja sa bojím, že to nie je tak ako to vyzerá... Ponúkajú príliš veľa za príliš málo a to sa mi na Slovensku hodí len na politické kruhy :) A táto práca s politikou nemá nič spoločné... Prosím poraďte...
Ďakujem

Natali5566

Myslím, že si pýtajú poplatok... Myslím, že je to chyták na ľudí čo potrebujú rýchle peniaze, alebo sú v problémoch a už majú normálnu prácu... Ďakujem pomohli ste mi :) Mama si to prečítala a chvalabohu pochopila, že je to trošku nereálne :)A keďže na Slovensku majú ľudia dosť skúseností s pyramídovými hrami a asi nie moc dobrých, nechápem, že sa im niekto na to ešte dá... Ďakujem

lost

"spätný bonus z obratu"

tomu sa hovori cashback... cize on defacto ma nieco z ludi "pod nim" cize defacto to moze byt pyramida :P (je to siroky pojem)
ale toto je vlastne jedno.

Napad je to fajn, no musi niekto kupovat tie produkty, co som cital, ze si treba otvorit e-shop a tam to predavat.. Teoreticky, ak vyplatia dohodnutu proviziu z predaja, a clovek bude mat dost zakanzikov, tak by to mohlo fungovat :)

Za pokus by clovek nemal dat nic, ci si tam pytaju nejaky vstupny poplatok ?

lost

Extremne nepravdepodobne aby to bol dlhodoby zisk/uspech

MLM = pyramida = ten co je pod tebou plati tebe na "zisk" = cize musis vzdy zhanat "naivky" aby sa dali pod teba a aby na teba zarobili = ty sa das pod niekoho (napr pod majitela tej "firmy") a platis na jeho zivot, kd nikoho nenajdes, smula..

on ma garantovany zisk, v tom neklame :D ale kazdy mat nemoze.. to je kruta pravda..

on tam pise:
"
MLM nie je pyramída
"
ciste klamstvo, slovickarenie... toto si myslim preto, lebo ON ma affilaite percenta (zisky) z predaja ludi ktori su POD NIM = PYRAMIDA... v istom slova zmysle (mam na to extremne kriticke oci)

Ale ak je clovek dobry v predavani veci, moze to skusit, mozno sa zadari aspon trochu...

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.