Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

pouzivanie tahakov

žaž

no a vasi starsi spoluziaci vam nepomahaju? napriklad my toho na ucenie nemame az tak vela lebo kazdym rokom starsi spoluziaci zbieraju otazky ake boli na skuskach a preposielavaju nam to a my tiez tym "mladsim" a dost sa taka spolupraca vyplaca, pretoze velakrat sa stava ze profaci davaju rovnake otazky, a tym padom ked mame ucivo na 50 stran tak sa nam zredukuje na 10-15 a ked sa to zmensi na tu harmoniku tak sa s tym v pohode da pracovat, alebo ist ci neist na prvy termin zistit si od spoluziakov otazky a tie sa naucit na najblizsi termin...my si stale na mail posielame otazky mame dobru spolupracu a to sme vyse 100 studentov

lost

no niekedy je sranda robit to, ze pozriet na ucitelku a tvarit sa ze "hups, ja mam tahak" a robit divne pohyby
ak pride, super - nachytala sa na navnadu, nic nenadje..

toto opakovat az kym ju to prestavne bavit (a dufam ze neda 5 :D ) a potom v klude a pokoji vytiahnut tahak :D a bude si mysliet ze zas blafujes :D

jahodka123

Ja som si vždy robila ťaháky na PC tým najmenším písmenom, aké som dokázala prečítať. Časom som ich aj začla množiť a predávať. Bože, to boli časy :D Väčšinou som ich mala v rukáve alebo nalepene na knihe/zošite z iného predmetu a ten som mala ako podložku pod papier. Schválne z iného, aby profky nefrflali... NIKDY mi ťahák nenašli. Ani na ZŠ ani na SŠ :) A hlavne nekukaj na učitelku, netvár sa vystresovane a prehnane nenápadne, lebo ťa odhalí. Skrátka sa tvár "jak keby sa nechumelilo" :D Držím palec

ciapocka22

tak ja pouzivam tahaky stale. Vacsinou si ucivo pisem na lavicu, niekedy na kalkulacku, do peracnika, ked mame matiku a mozmo pouzivat mobily ako kalkulacky tak aj smsky si posielame ;-) ale ucitelia na to dlabu, nechaju nas odpisovat. Raz ale kamoske nasla tahak a sa jej spytala ze co to je. Spoluziacka povedala ze nic a tahak (papierovy) zjedla.
Este je dobre ze jedna spoluziacka napise celu pisomku ako prva a potom prepise odpovede na papierovu vreckovku. Potom si niekto akoze kychne a vypyta si vreckovku.......
Alebo si zozenieme vopred spravne odpovede na testy a tych par pismenok si uz zapametame :-)

bibi123

no ja som sa naucila tahakovat na VS. Vsetci spoluziaci prechadzali na tahakoch, tak som s tym zacala aj ja, aby mi to pripadalo fer:O))) Pouzivali sme rozne metody-natiahnutie suboru do mobilu,potom sme dali uz len vyhladat slovo a vypisali cele poucky, nafotili otazky do mobilu s velkym displayom, tahaky v pere, napisane na lavicou ceruzkou, medzi nohy, nalepenie tahaku na pancusky a prekryt suknou, harmoniky v cizme, sadnut si na tahak, potom ho dat pod pisomku, vytlacit ho na priesvitnu foliu a len tak ho polozit na lavicu, niekto skusal aj si to nahrat na mp3, alebo cez hands free si to nechal nadiktovat, celkom bolo dobre aj z dolnej strany lavice pripnut polobluk a ten si otacat podla potreby, na prazdne papiere napisat vzorce, cele priklady vypisanym perom, ze zostanu len ryhy a najoblubenejsie bomby-clovek si vypracuje otazky a potom ich nepozorovane z tasky vytiahne... tych metod su miliony, ide skor o to, ci clovek ma gule ich pouzit...

vevericka

ja som tahak nikdy nepouzila..vzdy ked som si nejaky napisala, aj tak som to zapamatala, takze mi bol na dve veci :)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

pouzivanie tahakov - Fórum - ZDRAVIE.sk