Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Široké ramená

Príspevok v téme: Široké ramená
Julianne

...je to vec, ktora ma na mojej postave dost stve. Nie som aktivna tenistka ani nic podobne, bude to asi geneticke. Inak som stihla, mam uzky driek, mam mensie prsia a vyzera to dost asymetricky. Nechcem mat rucky a la Victoria Beckham, ale rada by som mala ruky stihlejsie. Mate niekto podobny problem? Snazim sa pravidelne hybat, korcule, zumba, atd... neviem ci mam ist do ciniek, nezvacsi to este viac objem ramien? Poradte mi, kto viete, nech je zo mna nezna zienka v romantickom tricku ;)

Domcalala

Julianne, aby som mala predstavu, o čom to je, išla som najskôr podľa tohto videa: www.youtube.com všetky časti, ale chodievam do fitka, teraz uz v každom fitku v meste majú programy na rôzne cvičenia, skús sa informovať :)

Julianne

Domcalala a kde si to pilates/power jogu cvicila? Chodila si niekam, kde to precvicovali, alebo len doma s nejakou kazetou/knihou? Mne vyhovuje cvicenie, kde niekto precvicuje ako aerobic, lebo odtial ti je blbe odist pred koncom a ked si kupim permanentku, je mi zas luto tam potom nejst...proste potrebujem niecim prinutit :)

Domcalala

Kočky, ja začínam s powerjogou, tiež mám rovnaký problém, celé svoje telo je v podstate s prižmúrenými očami super, niekedy mám slabé chvíle, ale ako koľvkej ohľaduplne sa na seba pozerám, tým mojim rukám sa jednoducho nedá odpustiť :D Pilates, powerjoga - krásne vám vyrysujú telo, svaly, zoštíhlia svaly, takže skúste - skúsme:)Pred pár rokmi som takto cvičila Pilates a naozaj to pomohlo, powerjoga je šte o niečo progresívnejšia a mne osobne vyhovuje viac :)

Julianne

Nemam ich nejak extra vypracovane, aj ked mam svaly na rukach. Usadza sa mi tam proste viac tuku ako inde, inak som dost stihla, este aj ten chrbat mam utly. Keby som sa napchavala, mam ich ovisnute ako 50rocna teta kucharka :) Potrebujem asi nejake cviky, ktore by mi ruky zostihlili, ale nezvacsovali svalovu hmotu, lebo potom zas vyzeram ako nabuchany Rambo. No vele zle :)

jahodka123

ja mam to isté. široké ramená a aj chrbát. moja segra aj mama detto. už som si na to zvykla, aj keď niekedy v lete, keď si dám tielko ma to fakt štve... Ale ako to "zmenšiť", to fakt neviem.. Obrezať kosti :D

viktora

no bohuzial mam rovnaky problem a myslim ze ked si zoberies este cinky do toho, len ti narastu svaly a bude to vyzerat este odpudivejsie.. to sa zrejme zmenit neda pretoze tvoja stavba tela je stavana takto a inak to nebude... a to mas vypracovane alebo co??

viktora

no bohuzial mam rovnaky problem a myslim ze ked si zoberies este cinky do toho, len ti narastu svaly a bude to vyzerat este odpudivejsie.. to sa zrejme zmenit neda pretoze tvoja stavba tela je stavana takto a inak to nebude... a to mas vypracovane alebo co??

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Široké ramená - Fórum - ZDRAVIE.sk