co si myslite o ludoch v znameni vah a blizencov ?

xantipkaR

pozri si horoskopy, plus mínus to sedí aj ked každá osoba je individuálna s vahami nemám dobrú skusenosť vzdušné znamenie kade vietor tade plášť...nie sú zlý len nespolahlivý

1angelina23

Priatela mam vahu... ja som ryba :) co sa tyka nas dvoch ako "suhru znameni"... kazdy jeden horoskop a definicie nam nepraju :D Priatel je dominantnejsi ako ja, co mne vyhovuje...hoci som si na to musela tazko a dlho zvykat,rád a vela rozpráva,co tiez mne vyhovuje, lebo mne casto slová k zivotu az tak nechybaju, a je taky vodcovskejsi typ..a moja mam je blizenec, a neuveritelne si rozumeju :),ich kazdodenne kavickovanie ma raz pripravi o rozum:D ale blizenci tiez vela rozpravaju a maju taku hlupu povahu ze najprv myslia na druhych a az po tom na seba, co vseobecne u váh je len málokedy.

trudo

z mojej skúsenosti

váhy - mama: jemná a stále pekná žena. Trošku moc obetavá, niekedy ide proti sebe. Ináč inteligentná a spoločenská, len nepriebojná.

blíženec-brat: prehnane niekedy až moc spoločenskí, chytrý, ale nestály - svojej žene verný nebol asi nikdy. Za svojím si ide cez mŕtvoly, nemá úprimné vzťahy s ľuďmi. Tak neviem, či je len "zmetek" alebo je to tým blížencovstvom.

Každopádne Ti tu každý z toho znamenia bude ohovárať to druhé znamenie - ako už niektorí robia, ale Ty si skús všímať charakter človekaa nie horoskop.

fsafsa4897

Co som si vsimol tak:

Vahy- taki "vtieravi", chcu byt s kazdym za dobre, lahko ovplyvnytelny, velmi spolocensky
Blizenci- doslova rozdvojene osobnosti raz sa chovaju tak potom onak, su velmi citlivi, nejako moc ludi nemusia, proste zalezi ktora "strana mince je obratena"

blondula

Lily... niekto na taketo popisy horoskopov neveri,ale co ja niekedy studujem,tak sa to väcsinou zhoduje :D je pravda,ze clovek "nas" musi pochopit.ked som mala nejakeho priatela alebo bola vonku s priatelmi a bol tam niekto kto ma nepoznal a ja som doslova vybuchla,tak ti,co ma poznali to brali uz ako "samozrejmost" a ti,co ma nepoznali sa skor naplasili :DDD ja posobim este aj dojmom velmi "hanblivej" dievcinky.mam 31,ale vsetci mi typuju nejakych 20 rokov a mam 10 mesacneho synceka :DDD mne sa to paci,ked mi davaju taketo komplimenty.ked som bola mladsia,sa mi tiez pacilo,ze chlapi po mne chodili jak psy po udenom :DDD teraz mam uz nejakych vek,tak tiez som zdrzanlivejsia.mam iste zasady,ktore nezvyknem porusovat,a vela veci musi byt po mojom :-( ked sa niekde chystam,naplanujem si asi cely den a do vecera to musim stihnut :DDD preto chodievam najradsej na nakupy sama,lebo ja som ako vichor a neznasam zenske nakupy co trvaju aj pol dna :DDD ja zatedy aj nakupim,uvarim,upracem,upecem a este aj kopu inych veci postiham :DDD ale ja velmi casto meskam na stretnutia,zmeskavam autobusy,vlaky (asi vsetky :D),dokonca som zmeskala aj lietadlo :DDD a i napriek tomu sa chovam velmi vazne ako keby sa nic nestalo :DDD tiez mavam problem s orientaciou :DDDDD ked idem na nezname miesto prvy krat,musim nastudovat celu trasu aby som prisla nacas :DDD esteze mam jazyk a viem sa spytat :DDD

rew

dufam ze to nikto nevezme osobne, ale neda mi to :)

www.youtube.com

-- that's prolly enough about us, tell us about you!

-- oh, me? okay.. i'm a sagitarius, which probably tells you way more than you need to know..

-- yes.. it tells us that you participate in the mass cultural dellusion that the sun's apparent position relative to arbitrarily defined constellations at the time of your birth somehow affects your personality

-- participate in the what?!

smajliQa

necitala som prispevky predo mnou, ani jeden, takze mozno uz to tu bolo psiane..

ja napisem len na VAHY... ze to je neuveritelne zlozita povaha.. ludia v tomto znami su urazliví, dost sebeckí a nemaju radi kritiku, dost casto myslia len na seba a dokazu sa hrozne do seba uzavriet, a potom s nimi nikto nepohne.

Lily2727

blondula
hmm niektoré veci ako fakt o mne :D takisto v čínskom som opica :D snílek som tiež poriadny, občas som úplné decko a dakedy som vážna ako bobkový list:D, a tá moja citlivosť je niekedy až prehnaná a príde to na mňa nečakane... rodina si už zvykla a chápu ma ale ľudia v okolí koľko razy nevedia kto vlastne som :/ máme to ťažké myslím si, lebo okoliu vysielame zmiešané signály... a čo sa týka mužov, som skôr zdržanlivejšia neviem prečo:D a väčšinou som sama ako prst :/ nuž ale čudujem sa aké sme si podobné :D

klm
muži panny sú fajn, a s blížencami si rozumejú, ale myslím že sú dosť uzavretí, chladní a nevedia dať najavo svoje city, či?

klm

aj ja som blizenec narodena v maji,neznasam ludi co ohovaraju,klamu a pretvaruju sa.chcem uprimnost,bohuzial casto stretavam ludi,bezcharaterne prasce co len ohovaraju a zavidia,takym sa uz ani neprihovorim.placem,ked vidim- pocujem ako deti trpia atd.moj manzel je panna a super sa k sebe hodime.tak asi tolko

blondula

Lily...mne sa na sebe nepaci hlavne to,ze mavam vybusne stavy a ked mam byt zla,tak som fakt velmi zla a potom ma to aj mrzi.inak ja som poznala vela blizencov a vzdy sme sa veeelmi nasmiali :DDD aj na mne sa vela ludi smeje a vzdy ma volali so sebou,lebo zevraj som zabavna :DDD ked som niekde v spolocnosti,vzdy si najdem vela "priatelov" a dokonca si ziskam aj nepriatelov co nedokaze asi kazdy :DDD falosna nie som vobec,viem sa rozdelit asi so vsetkym,teda okrem sladkosti,tu si necham radsej vo vrecku roztopit :DDD som velky snilek,mam obrovsku az neuveritelnu predstavivost a viem byt aj velmi citliva a smutna a niekedy idu na mna az depresie.ja som k tomu este podla cinskeho horoskopu Opica,takze aj tam na mna sedi uplne vsetko.v spojeni s Blizencom som uplne vymeteny clovek :DDDD a pravda je aj to,ze nikdy asi "mentalne" nezostarnem.stale som take "velike" dievcatko :D ale samozrejme ked je treba,viem sa zachovat aj ako prava dama :P co sa tyka muzov,vzdy som mala na vyber a vzdy sa okolo mna krutili.len ako sa hovori,kde sa biju dvaja,vyhrava treti :DDD takze tiez nieco co je u mna uz pravidlo... :P