co si myslite o ludoch v znameni vah a blizencov ?

Deaa

ja som blíženec a odpúšťať viem, ale nezabúdam...
som dosť prelietavá, začnem niečo a nedokončím.. aj 10 vecí naraz, charakteristika blíženca aspoň na mňa sedí viac ako z polovice a moja naj kamoška ja tiež blíženec čiže máme veselo

vevericka

toto su s prepacenim take kraviny, ze az..kazdy clovek je ovplyvneny prostredim a tym co mu dali do vienku rodica v DNA, nie konstalacie hviezd a co ja viem coho..;)

simax

v práci máme tri ženy blížencov a všetky sú strašne klebetné. a sú veľmi namyslené na svoju inteligenciu, myslia si, že práve ony sú tie najmúdrejšie a ostatných dosť podceňujú. a vzájomne sa neznášajú. nedokážu vôbec udržať tajomstvo. zvlášť jedna je doslova hnusná, každého zhadzuje a o každom klebetí. máme aj jedného muža váhy, ten je taký milučký, ale myslím, že je schopný byť manželke neverný a možno už aj bol. asi ho lákajú dobrodružstvá, neviem. ale tiež si myslím, že horoskopy sa nemajú brať veľmi vážne.

danielaaa

aj ja som blizenec a viem odpustat aj sa ospravedlnit aj pomstit, niektore veci sedia, niektore nie, ved kazdy clovek je iny, nemozme ich rozdelit do 12 skupín. No ale ze az take zle skusenosti s blizencami mate?? tak toto niee :DD

žažiká

ako blizenkyna vam to poviem takto, ospravedlnit sa viem aj to robim, dokonca aj ked viem ze ja niesom na vine ale druha strana ktora sa ospravedlnit a ani ustupit nevie...
co sa tyka pomsty ako to bolo nizsie pisane...tak som sa v tom nasla ze davam to vyzrat ludom vtedy ked to najmenej cakaju pretoze nikdy nezabudam...

inak mierumilovna :-D mier s vami...a opovazte sa mi odvravat :DDD