Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

parfémová rada:)

mmmoonniiikk

ahoj, aom si objednavala 2krat zo stranky www.parfemy.sk a bola som spokojna, prislo mi to rychlo a parfum bol omnoho lacnejsie ako vo fann.

raz som si objedanala parfum z www.parfums.sk (alebo nejak tak)a musela som ho reklamovat, lebo bol vyprchany alebo stary a vratili mi peniaze rychlo, takze nemam zlu skusenost.

a dokonca si mozes objednat aj tester, co je este lacnejsie :)

rony26

ja mam osobne skusenosti z parfums.sk,frangipani.sk,mojalekaren.sk,vonavysvet.sk,parfumeriazet.sk,parfumia.sk...bez jedinej negativnej skusenosti...a je to to iste ako z kamenneho obchodu, kde su vsak vyssie prevadzkove naklady a marze, preto ten rozdiel...vsak objednaj a sama sa presvedc...ale podla mna je blbost davat 70-80eur za nieco co mozem mat za 25

parfém

dakujem za radu .... ty si si niečo obejdnával takto už ? ja mám už presne vybratu vonavku a aj som pozerala na internete par ale je to individulane ... niekde 100ml stojí 25 niekde 30 a niekde aj menej alebo viac...preto mi to nešlo do hlavy ... a ešte som sa chcela spýtať je to to iste teda tak isto dlho to vydží ako normálne kúpená z fanka ? lebo iba od tial som si kupovala zatial ... ale na internete to výde aj 3x lacnejšie

rony26

najprv si vyber aky parfem chces...potom navstiv niektoru z tychto stranok: heureka.sk,najnakup.sk,pricemania.sk,superdeal.sk (pripadne dalsie im podobne), zadaj tam ten svoj produkt a vyhodi ti to internetove obchody odkial si ho mozes objednat...internetovych parfumerii je teraz plno a zvadzaju boj o kazdeho noveho zakaznika, takze nemaju potrebu robit si zle meno...okrem toho su k nim na spominanych strankach casto pripojene hodnotenia zakaznikov napr. poctom hviezdiciek...vsimaj si potom cenu, to kolko ml je to balenie a takisto ci si dana parfumeria este nieco uctuje za dorucenie zasielky

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

parfémová rada:) - Fórum - ZDRAVIE.sk