Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ampulky na chudnutie Unicaslim

o_o

ľudia už sa preberete.. žiadne zázračné televízne produkty vám nepomôžu schudnúť keď budete jesť a sedieť na zadku ....
keď chcete dačo so sebou robiť, tak treba troška niečo obetovať a vyhodiť sladké, mastné, vyprážané a ja neviem ešte aké nezdravé jedlá z jedalníčka a začať sa hýbať.......... a keď chcete dopomôcť pomocou doplnkov, tak radšej kvalitné spaľovače tukov ..
a nie sa len ľutovať a čakať že dáky zázrak vám pomôže len tak schudnúť

wajsko

kupil som si unicaslim minuly rok.vobec wsom neschudol,je to velka lož a dari sa im to predavat uz viac rokov.je to podvod.ked chcete schudnut skuste steviu ,miesto cukru,a obmedzovat sacharidy vo veľkom mnozstve.tuky v malych množstvach poobede ,sacharidy doobeda rovnako ...

verca122

www.unicaslim.sk
Toto je ono,ale neviem či mám tomu veriť..
JA momentálne chudnem a za prvý týždeň som schudla 4kg všetko sa dá keď sa chce.

Livan

Zdravím, práve beriem ten UnicaSlim. Mám spotrebovaných 23 ampuliek a neschudol som ani 1 kg. Je to podvod, nefunguje to.

regata

DALA SOM SI TO OBJEDNAT ALE ESTE STALE MI TO NEPRISLO A ASI ANI NEPRIDE MOZNO TO TAK MA BYT ASI MAM OSTAT TUCNA HAHA AKO TO NA NEKOHO ZABERA A NA NEKOHO VOBEC KED TAM NA TEJ STRANKE SA PISE ZE ZABERA NA KAZDEHO ZE PRAVE TY TUCNEJSI ZHODIA SKOR VIAC NEVIEM NO KEBY MI TO PRISLO CIM SKOR ABY SOM TO VYSKUSALA

januska72

Dala som si tu namahu vyhladat nieco viac k tomu, lebo ma to tiez zaujalo. V Cesku to par ludi vyskusalo, pozri na tejto stranke dole ich ohlasy, a neodporucaju

sjidelnicek.cz

Suny102

tiez som si to objednala...ale skor sa obavam toho ,ze mi to vobec nepride ako toho ci to ozaj funguje...mam uz nejaka skusenosti a podarilo sa mi schudnut 12kg, sice nie za mesiac....ale podarilo...moj nazor je aspon to vyskusat..:)

Maros75

Stanuška:))
To bude skor tym,ze si sa dobre vyprazdnila...
Ver,ze kilo sa schudnut neda za tri dni.
Jedine co moze byt,ze mas nedostatok tekutin a jedla v organizme.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ampulky na chudnutie Unicaslim - Fórum - ZDRAVIE.sk