Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Samolepiace/samodržiace podprdy

lalallalalal

ja s nou nemam dobru skusenost, mozno som mala ale menej kvalitnu, na stuzkovej som sa spotila- stres, trochu alkoholu a rychlost...zacala sa odlepovat... viem ale ze kamosky mali dobru skusenost...., podla mna ak nemas nejake vyslovene priesvitne saty a ok postavu chod kludne bez, ja to robim casto...tiez su nejake nalepovacie somarinky na bradavky...

december

kocky a naco sa budete strapnovat so samodrziacimi. Moja kocka pouziva pod saty bez ramienok normalne podprsenku s odminatelnymi ramienkami a neriesi problem s odlepovanim samodrziacej. Co keby ste prestali stresovat a kupili si take co sa len ramienka odopnu. Ona to nosi aj pod topiky v lete a tricka s uvezovanim na krku a je spokojna.

verianna

baby objednala som si online samodržiacu podprsenku ale ešte som ju ani nemala len som ju skúšala doma či drží no musím povedať te trošku sa to odlepovalo a po opätovnom nasadení sa mi ako je zapínanie odlepilo od tej umelinky tak ak máte skúsenosti ako by som to opravila bude to z niečím držať? A čo sa týka tej veľkosti naozaj som si mala objednať aj ja o číslo väčšiu preto sa mi asi odlepovala. dakujem za pomoc

jahodka123

Oka, dík za radu. Ja ešte čakam na tie šaty. Keď mi nebudú dobré, nebudem potrebovať aňi "samodržku" :DDD

bibi123

lea-"peru" sa pod prudom horucej vody a daju sa volne vyschnut
jahodka123-mne to kamaratka nosi z Anglicka, takze nemam osvedcenu stranku, urcite skus aspon to C, kedze sa to nemoze skusat, tak sa to oplati kupit cez net

Suphotam12

Ja mam Ecka a skusala som sestrinu taku tu lepiacu a bolo to hrozne :P vobec mi to nedrzalo a to mala tu najvacsiu aku dostala to je max pre C - kove :(

Weva

ono co ja viem oni ti to i tak vyskusat nedaju - lebo ked to uz raz nalepis na telo kto to po Tebe kupi? Takze asi i online je ok. Ja som si tiez kupila o jeden kosik vacsiu na radu tej predavacky (ale inu velkost som nemala, tak porovnat neviem :-/)

ana_bella

zavidim vam baby ze mozte nosit krasen saty s otvorenym chrbtom :) Ja mam D a tie podprsenky mi nikdy nedrzia,vyskusala som vseijake od VS ale nedrzi mi to a hned sa to odlepi a tak mozem na take saty zabudnut :( a bez podprsenky ist neprichadza do uvahy...

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Samolepiace/samodržiace podprdy - Fórum - ZDRAVIE.sk