Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Po neuroborelióze.

Príspevok v téme: Po neuroborelióze.
Lycan1

Dobrý deň.
Asi pred 2 rokmi som mal (ževraj akútnu ) neuroboreliózu a z toho parezu praveho tvaroveho nervu, zistili mi to z krvy, potom z lumbalnej punkcie, liečil som sa antibiotikami (neviem kolko dni ale zda sa mi ze viac ako desat to nebolo ).Chodim neurologicke lebo mam problemi ze pri chodi a namahani ma bolia slachy na prstoch na pravej nohe,prava strana tvare ma trochu boli ked sa napr (usmejem,zamracim atd....), tak isto pri napnuti bicepsu na pravej tuke citim ako keby elektrinu, to je asi vsetko. Cital som ze je mozne ze som sa z tej neuroboreliozi nevylicil uplne a ze ju mozem v nejakych tkanivach mat,vysledky z krvy som mal opakovane negativne, ako sa mozem uistit ze uz som uplne zdravy ohladom boreliozy ? Mam si dat robit nejake testy ?
Dakujem :D

RNG

Inac kazdemu odporucam brat selen, zinok jod, vitaminy C, E a D-3, vlakniny a probiotika, rybacie oleje a cistit si cievy aspon raz do tyzdna lyzicou praskoveho lecitinu.
To je zakladna udrzba pre kazdeho, bez vynimky.

RNG

Ja osobne kupujem extrakt z olivovych listov z firmy swansonvitamins.com
Ti maju obe velkosti kapsuli, co tu spominam.
Ale najlacnejsie postovne na Slovensko ma iherb.com

Lycan1

Dakujem ti za radu, ten extrakt z oliv listov 750mg 20% 3x denne viec ako pol roka plus dali rok polovicnu davku, prosim ta kde by som to kupil co najlacnejsie, moze byt aj zo zahranicia lebo tu na sr je to nejake drahe ?
A mozem s tym brat vi c, zinok, selen, millgamu ?
Dakujem.

RNG

Pri borelioze som mal v rodine 3 pripady, ktorym sa stale vracala(klbova aj neuroborelioza), odporucil som ich dlhodobe branie extraktu z olivovych listov(najmenej 3x750 mg, 20% oleuropein), vyse 1/2 roka, ba v mensich davkach(2 x 500 mg 15% olieuropein) aj dalsi rok.
A zda sa, ze to zabralo, lebo po rokoch sa im to uz nevratilo.
Mozno este ucinnejsie je brat Samento/prima una de gato,dlhodobo, ale to v tom case este nebolo dost zname, takze pri borelioze s tym nemam osobnu skusenost.

RNG

Borelioza sa spravidla neda vyliecit za par tyzdnov, L-formy, ktore sa vytvoria pri pouziti atb sa usadia ako vnutrobunecne parazity a potroche skodia, vyvolavaju zapaly, a po case sa mozu premenit spat na ovela rychlejsie sa rozmnozujuce bakterie, kde choroba=borelioza znova vypukne naplno.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Po neuroborelióze. - Fórum - ZDRAVIE.sk