Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Naozaj musia ísť mandle von?

Príspevok v téme: Naozaj musia ísť mandle von?
mandlička

Posledné štyri roky som stále chorá, začali ma bolieť aj kĺby a objavil sa mi dokonca ekzém, čo som predtým nikdy nemala. Lekár mi odporučil vybrať krčné mandle. Vraj v tom je všetka príčina môjho zlého zdravotného stavu. Nechce sa mi do tej operácie, radšej by som sa ešte pokúsila mandle zachrániť. Viete mi niekto poradiť čo mám robiť? Alebo nejakého skúseného liečiteľa alebo metódu? Ako sa dajú mandle zachrániť a zdravotný stav zlepšiť? Prosííím!

doubledog

podla mna sa daju zachranit.
skus nieco ako je akupunktura, alebo biorezonancia, taktiez fytoterapia moze pomoct.
ale zacat by si asi mala detoxikaciou tela.

M74

Mne teda mandle nechýbajú, predtým stále niečo, teraz maximálne 1x ročne chrípka. Akurát že operácia a hojenie nebolo nič moc.

mandlička

Ja mám zuby uplne zdravé, nemám ani jednu plombu. Už mi vyšetrili skoro všetko. Najnovšie to vyzerá dokonca na reumu alebo niečo podobné. A vraj je to všetko z tých mandlí.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.