Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

tetovanie obocia

Sasul

Viem o jednom no je vsak v BA.. a faktom je ze dnesne techniky tetovania su uzasne.. us to nie je take ako ked vidite starsiu zenu s hrubymi ciernymi ciarami akoze obocie.. technika ciarkovaneho obocia je na nerozoznanie od praveho ;o)

nikja

mne sa to tiez nepaci :D vyzera to hrozne neprirodzene hlavne to cierne..blee...urcite je krajsie mat prirodzene obocie trochu zvyraznene s ceruzkou..ale tak moj nazor :p

zuzkas

ahoj lenicka33 v nitre na pešej je salón-kozmetička sa volá jana bernáthová a je veľmi šikovná!ja mám tiež tetované obočie už skoro 2 roky a som veľmi spokojná!keď mi farba vymizne,tak pôjdem znovu.rátam tak na jeseň.

lenicka33

tak ked ti vytetuju obocie, neznamena to, ze tam nemas chlpky... ked ale pozeras len na tie barbiny vseliake, co vyzeraju ako klauni s takym obocim, tak potom tvoj nazor chapem...
su nove techniky, ovela modernejsie a prirodzenejsie... to len tak pre info...

no ale tak ako vidim, asi tu v okoli to bude zatazko, predsa budem musiet niekam cestovat.. hm...

blondula

ja by som si to nedala robit ani zadarmo !! vyzera to strasne neprirodzene a ked ti bude stekat pot z cela,rovno do oka :DDD a sranda bude ak budes namalovana... moj nazor....

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

tetovanie obocia - Fórum - ZDRAVIE.sk