čo považujú ženy za velký penis ?

Príspevok v téme: čo považujú ženy za velký penis ?
Gagi

ja ho mám napríklad 16 CM a moja priatelka hovorí že je obrovský (teda , ona mi ho nemerala , ale domnieva sa že to je zhruba 20 CM :-D ) je aj dosť hrubý ale prisahám , viac ako 16 cm to nie je a zdá sa jej velký.. čo je velký pre vás ?
a nechápem ako niekto môže nazvať trebárs 13 cm malý , keď pozriem na pravítko , ešte stále je to ako keď spojíte 2 ženské ruky. zvláštne :/

Gagi

lioness_01 - tak prsia , pardón. videl som nulky.. ale prečo sú problém ? nulky sa nedajú lízať ? alebo dotýkať sa ich ? hmm.

whee_ee

Gagi, možno nie sú problém pre Teba, ale ver, že sú muži, ktorým to vadí... Nemôžeš všetkých súdiť podľa seba, pretože ľudia sú fakt rôzni a niektorí prikladajú až príliš veľký význam veciam, ktoré sú pre iných nepodstatné... A takisto sú a aj nie sú ženy, ktoré veľkosť riešia... Ja som sa ale ešte tiež osobne nestretla so ženou, ktorá by sa sťažovala na malý penis, ale to neznamená, že také nie sú... Lenže pre niektorú môže byť aj 20 cm málo a pre inú aj 10 cm veľa :))))

Gagi

whee_ee - jáj , no to je možné :D nevadí , ale keď je penis pod 10 CM je to problém , ale kozy nulky nie sú problém ..

Gagi

no vidíš , tak prečo dôvod na paniku kvoli prsiam ? dôvod na paniku je akurát keď žena v sebe necíti penis... to je fakt neporovnatelné s prsiami

Gagi

lioness_01 -. prečo by sa malo niečo diať ? teda ja osobne ako muž a všeti moji kamaráti , tým je to asi tak jedno ako mne.. fakt neviem čo by sa malo diať.. keď sú malé , čo z toho ? to je blbosť.. sorry.

Gagi

inak to je presne to , čo som písal o tom ženskom kolektíve :D proste tie ženy ma nútia to riešiť , spravili tu zo mňa úplného idiota ak mám pravdu povedať.. sám neverím kolko vecí som tu napísal.
proste som len kládol normálne otázky , že prečo je to tak , a čo som dostal ? dostal som sa do nekonečnej hádky , z ktorej sa v každom príspevku snažím vykrutiť , ale pripájajú sa ďalšie a ďalšie , ktoré píšu že mám komplex a že ma to trápi a že to neviem prekúsať... Ach ženy :-/