čo považujú ženy za velký penis ?

Príspevok v téme: čo považujú ženy za velký penis ?
Gagi

ja ho mám napríklad 16 CM a moja priatelka hovorí že je obrovský (teda , ona mi ho nemerala , ale domnieva sa že to je zhruba 20 CM :-D ) je aj dosť hrubý ale prisahám , viac ako 16 cm to nie je a zdá sa jej velký.. čo je velký pre vás ?
a nechápem ako niekto môže nazvať trebárs 13 cm malý , keď pozriem na pravítko , ešte stále je to ako keď spojíte 2 ženské ruky. zvláštne :/

Gagi

whee_ee - ale veď , prečo by som nechal tak , prečo stále vyvolávate konflikt :D
šak normálka , pohoda.. vidíš a nakoniec napíšeš že ťa to nezaujíma...

whee_ee

A vlastne nechaj tak, nezaujíma ma to, nemám sa prečo rozčuľovať pre hlúposti, len je zvláštne, že keď človek napíše všeobecne známu pravdu, tak je nepriamo označený za sprostého, ale s tým sa nedá nič robiť.

Ešte raz opakujem, že je to všetko veľmi individuálne, sto ľudí-sto chutí, každému sa páči a vyhovuje niečo iné.. :)

Howk

Gagi

whee_ee - no nemáš ani tucha o tom , ako sa k tomu staviam... zaručene ti môžem povedať a nie že nemôžem prekôsať ako si napísala ty :)a vaše názory beriem úplne v pohode , len chcem otom proste viac diskutovať , s frajerkou mi príde trápne sa otom takto baviť :P toto je anonymné....

Gagi

whee_ee - verím :) však sa normálne otom bavíme ako ľudia nie ?
neviem , niečo si tam s mnozným číslom mala.. ale zle som to pochopil, sorry.
a prečítal som to celé.. neboj..
"Ja som 16 cm nemala (iba väčší, a ten mi vyhovoval" - tam som bol na pochybách.. v pohode si mohla mať viac partnerov..
a nejde o to či mi stačí názor frajerky
, ale čítal som o tomto velá diskusíí a vela mužov tam bolo sklamaných , tak som ako muž mal potrebu také niečo založiť..

lioness_01 - nemám ťažko v p... ,ťažko v p... mám to , že mi tu stále píšete aký mám komplex... so ženami je dosť ťažké komunikovať- viz ženské kolektívy v práci.
a konečne také niečo som chcel počuť..veď sme sa normálne bavili v diskusii nie ?
a ešte - že s prsiami sa ale nič nerobí :p

whee_ee

Nevyjadruj sa k niečomu, čo si neprečítaš celé. A ja nepotrebujem merať, 16 cm má pravítko, a to už mám v oku, ale tomu ty neuveríš ;) A neviem, kde medzi riadkami si vyčítal, že som mala viacerých sexuálnych partnerov, ale budiš. A ešte ďalšia vec - keby si si ten môj príspevok prečítal celý ako každý rozumný užívateľ, ktorý má v pláne reagovať, tak by si pochopil, že som sa konkrétne nevyjadrila, či 16 cm je málo alebo veľa, ale zdôraznila som, že všetko je prudko individuálne... Ja k tomu názor nemám, pretože nemám osobnú skúsenosť, takže neviem povedať, či by mi to stačilo alebo nie. Ale dvíhaj si ego, asi ho nemáš dostatočné, keď Ti nestačí priateľkin názor, ale ideš tu na fóre riešiť penisy.

lioness_01

Gagi, môj zlatý :D to že si myslím, že 16 cm je málo ešte neznamená že mi to nejako špeciálne vadí. Ak je chlap šikovný, vie urobiť aj s menším penisom divy. :) áno, ja mám čo chlapovi ponúknuť, u mňa ten sex nie je až taký dôležitý.
pozri, ty si položil otázku, dostal si na ňu odpoveď, tak čo tu riešiš. ak máš tak ťažko v pi.i ako píšeš, tak čo to tu riešiš.

jednoducho, tak ako sa niektorým chlapom páčia trojky prsia a niektorých vzrušia prsia ženy ktorá ich má menšie ako oni sami, tak je to aj s penisom :D

Gagi

whee_ee - ok , už som to prečítal celé , nedalo mi to.
ale prosím.. nabudúce nič na moju osobu. pretože nemáš ani tucha :)

ale stále čakám na vysvetlenie , ako môže byť 16 málo (OPAKUJEM!!: Mám frajerku ,ktorú milujem, takže vážne mám suverénne v piči , čo si kto myslí o tom , že mám z toho komplex) veď ten bod je pár CM vo vnútri... čudné :/

Gagi

whee_ee ani som ten tvoj príspevok nečital , po prvej vete som sa na to vysral kvoli tým smajlíkom.. jednak si úplne vedla , pretože za prvé: napísala to tu asi 1 alebo 2 , a za druhé , neprekusol som úplne inú vec... ale samozrejme , to by si musela , ako žena pochopiť :)
ok , dostal som sa po druhú vetu.. jasné , a každému si ho merala :D
hotovo. nikomu nevnucujem , nikoho nepresviečam. ďakujem za názor aj tak.
A s lioness sme sa úplne normálne bavili o veciach...