Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Cierne vlasy

Nicoll

alusqa,podla foto ani cervena a uz absolutne nie cierna...podla mna by sa ti hodil jemnucky melir alebo ak chces silou mocou farbit tak daky jemny odtien hnedej...

jankaaaaaaaaa

ale ked mas 14 rokov tak si vlasy v ziadnom pripade nefarbi! pochybujem ze ti to rodicia dovolia a navyse si vlasy len zbytocne znicis. a ked som tak pozrela na tvoju fotku, tak nehodili by sa ti ani cierne ani cervene vlasy. skus si dat slabucky melir

alusQa

Ahoj baby cela by som si prefarbit vlasy ale newem na aku farby rozmylslal som ze na ciernu alebo na cervenu poradite mi mam spinavy blond teraz a newem co mam robit aka je krajsia a aka ide lepsie dole prosim vas poradte mi....:)))newem faktt

bibisa

tu prvu moznost by som uplne vylucila lebo nikdy sa neda odhadnut presne kde konci odfarbeny vlas co znamena ze budem mat na prelome odfarbenych a cerstvo odfarbenych vlasov flaky jak svina.

jankaaaaaaaaa

pouzij este raz zosvetlovac ale len ne tie tmave vlasy. alebokup nejaku hnedu farbu a daj ju na tie svetlejsie nechaj posobit nejaky cas a potom na tie zvysne tmave vlasy nechaj len na 5minut

bibisa

to neni pravda ze hocjaku farbu si das ze to chyti svetlejsie ako spodne..
treba zvolit tmavsiu farbu..
skus cokoladovu alebo tmavohnedu.ono bohuzial ked mas melir alebo odfarbene bude trvat aspon 3 farbenia aby si mala skoro rovnaky ton vsade..

mimaaaaaaaa

Ja by som sa chcela opytat ci by mi nevedel nikto poradit, som zufala a naozaj neviem co mam robit.Isla som za kadernickou s tym, ze si chcem dat stiahnut ciernu farbu a mala som uz asi takych 10cm od vrchu svoje vlasy hnedej farby,, kadernicka mi stahovala vlasy peroxidom ktory mi dala od vrchu na moje zdrave vlasy, tym padom som bola od vrchu hlavy blondina. Spodne vlasy ktore mam po pas mi poriadne nestiahlo.Tak mi zafarbila vrch hlavy s tmavsou farbou Palette N4 a spodne s Palette N5. Proste mi uplne dosrala vlasy:-( vyzeram ako keby sa mi niekto vy,,,,, na hlavu:-( hociaka farba ktoru si dam mi chyti vrch vlasou svetlejsie a spodok tmavsie,, nechcela som si dat spat ciernu ale vyzeram ako idiot neviete mi niekto poriadit co mam spravit?:-(

Majussssska

cawte baby..nafarbila som si svoje vlasy na tmavo hnedo skoro az na cierno..lenze chcela som prejst uz na svoju povodnu farbu vlasov a nechcela som peroxidovat...tak som si na nete nasla odstranovac farby..color remove..je to vyrobok, ktory vam stiahne ciernu farbu z vlasov bez poskodenia vlasov..staiahne vam to na vasu prirodzenu..intenzita zavisi od toho, ako dlho a na jak tmavo si vlasy farbite..dneska som to pouzila a staiahlo mi to tu ciernu farbu..odporucam vam to vyskusat je to super..len si nechajte posobit ten pripravok dlhsie ako 30 min...ja som to mala 40 min a aj tak mi to este celkom nmestiahlo na moju prirodzenu..ale mam teraz svetle hnede vlasy..je to uzasne..a vobec mi ich neposkodilo..a odporucam tiez babam, ktore maju dlhsie vlasy objednajte si 2 ks..:D tu mate link ak chcete..stoji to 4.20 E :D www.laurasalon.sk

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Cierne vlasy - Fórum - ZDRAVIE.sk