Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Bezcitná sviňa

philips

Futbal ma nebaví a máme obaja 14 rokov. Ja všeobecne nie som zdatný v športoch, skôr v počítačoch, škole, technike.

smajliQa

no ale ak mu povedal, ze sa mu nechce, a on ho aj nadalej nutil, tak aj on potom nerobil spravnu vec, nie len philips..
podla mna ste este deti.. ymslim ze nemas viac ako 13 rokov... toto su detske starosti....
pokial ide o ten PC, nehraj to. ani nie kvoli tomu ze by ti to oblbovalo mozog.. co aj oblbuje...
ale pc sa da vyuzit aj uzitocnejsie...
alebo co si radsej nejdes zahrat fotbal??

philips

Ja už ľudom dávno neverím, PC ma drží pri živote. Keď ma sklamali ľudia, PC ostal jediné čo mi verí a poslúcha ma na slovo. A náladu posledné dni nemám už vôbec na nič. Ledva sa premáham aby som neposlal všetkých naokolo do ****.

Swan

Keby som bol tvoj otec tak ti pred ocami vyhodim pc z okna a nechal ta tak ... potom si uvedomis ze pc a priatel je uplne nieco ine ...

jajka001_

philips - na tom ze chce aby si ho odprevadil a pockal s nim nie je nic zvlastne. nemas naladu? skus sa premoct, ved to je kamarat. aspon sa prejdes. a kvoli tomu si sa s nim pobil...fakt vypni to pc a zacni radsej zit v realite.

philips

Bolo to kvôli tomu, že mi už začína liesť na nervy. On býva dosť ďaleko do školy a domov chodí autobusom, ktorý mu ide až o hodinu. A on odo mňa chce, aby som chodil na zastávku a čakal tam s ním. Lenže ja mám posledné dva dni náladu úplne mimo a on ma naháňal, keď som mu chcel zdrhnúť. Chytil ma a ja som mu chcel vraziť do ruky, aby ma pustil ale on tam dal tvár a trafil som mu do tváre.

lost

otupuje - to moze potvrdit :D

tu hru som hral asi 4 roky :D

lebo novsie hry mi PC nestihal :)

uz je to nuda, no ale celu realitu si predstavujem ako jedno velke GTA!!! no ved fakt ze otupuje :D

treba hrat s limitmi :)

jajka001_

ta hra je super :) ale je fakt ze je agresivna. co nie je dobré pre deti lebo otupuje. kvoli comu ste sa pohadali? ak to bola hlupost tak mu zavolaj a vydiskutujte si to. ak ti teda ten chalan za to stoji.

jajka001_

nic si z toho nerob, preco by si mal byt bezcitna svina? asi ti uz dost liezol na nervy a si na neho nahnevany. to je ten co robi zle tvojmu psovi?

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Bezcitná sviňa - Fórum - ZDRAVIE.sk