Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

tehotna doma a manzel vonku?

Príspevok v téme: tehotna doma a manzel vonku?
bohaca

takze trosku sa zamyslam nad tym,ze s manzelom zijeme spolu 3 roky v anglicku a za ten cas sme stale spolu.chodievame von spolu atak,ale zamyslela som sa nad tym,ze ked sa vratime na sk a ja napr otehotniem co planujeme,tak sa to vsetko zmeni a ja budem byvat nervozna z toho,ze on chodi von za kamosmi a ja nebudem moct.viete ja skoro vzdy som chodievala von s kamosmi s manzelovymi a som zvyknuta na ten zivot,ale tazko to budem asi aj znasat,ze si vela veci nebudem moct dovolit a manzel hej :-(preto sa chcem spytat,ze ako ste to vy zeny prezivali ked ste boli tehotne,ci ste si na to zvykli a neriesili,alebo ci vam to luto nebolo.dakujem

Carie

Ak je tvoj muz rodinne zalozeny, tak sa nebude flakat po kamosoch a nenecha svoju manzelku s dietatom doma samych. Samozrejme nie je dobre ani uplne ho odstrihnut od kamosov, ale tak ked sa s nimi stretne raz za tyzden tak to bude ok. A ved si dohodnite, ze obcas ostane s bejby aj on, hlavne ked uz bude vacsie, nemusi si len on uzivat a vyhadzovat z kopytka. On s nim zostane a ty sa pojdes stretnut s kamosmi/kamoskami.

jajka001_

co, pocas tehu sa to este da, ak sa tam nefajci, resp aj s tym sa da nieco robit, alebo ak tam nie je hluk. ale ked budes mat bejby a on sa bude stale flakat sam vonku, vtedy ta to zacne mrziet. a take dieta, to mas dlhsie ako 9 mesiacov :) to je na roky

Weva

Ahoj - tak ono to asi velmi zalezi i od vas ako paru a i od Teba samej.

Ja som Tiez bola dost "party animal" kedysi, ale v poslednej dobe sa to velmi upokojilo... mam narocnu robotu a ked uz som konecne doma nemam az tak casto chut ist von. A manzel podobne...

Odkedy nemozem (lebo som casto unavena, chut by i bola) manzel je viac so mnou a myslim, ze mu to neprekaza. Ale von chodime spolu i nadalej - nechapem, preco by to mal byt problem? Ideme do kina, niekam na festival, na koncerty, von s priatelmi - len sa snazim neustvat a setrit sa, ale nesedim len doma po veceroch.

Co mi chyba je alkohol :) teda my sme taki ze sme si casto vecer otvorili k veceri flasku cerveneho, s kamaratmi na BBQ dali nejake to pivko, v meste nejake mojito obcas. Ale ked otehotnies pocitis, ze by si za nic neriskovala zdravie toho zivota v sebe, takze je lahsie si vsetko take odopriet. A zaroven sa mozes rozmaznavat a dopriat si ine, teda aspon ja to tak robim co sa ovocia a veci na ktore mam neodolatelnu chut tyka

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

tehotna doma a manzel vonku? - Fórum - ZDRAVIE.sk