vynucuje si sex!!!

Quix

Vo vztahu nejde len o sex.ja s priatelkou sme spolu uz dost dlho a nenutim ju do nicoho.aj ked mam na nu hroznu chut a vidim ze sa na to neciti tak na to kaslem.radsej si kukneme daky film alebo len tak kecame.vztah nam funguje super.

Beisy

Nehnevaj sa Janek ale to je kravina!!!Ja mam priatela X rokov a nedavam mu stale a klape nam to.Stale po mne tuzi.Lenulienka Tebe napisem len tolko ze zrejme mate odlisny apetit a tazko povedat ci Vam ten vztah bude dlhodobo klapat....Jedno je iste - sexovat nasilu sa neda!!!Ja som to skusala a bolo to este horsie.Na mna ten moj jednu dobu tiez tlacil bol nervozny a bolo to otrasne.Potom uz konecne pochopil ak ma nechcel stratit ze mi ma dat sem tam aj pauzu a cuduj sa svete teraz mavam chute uz opat castejsie....My sme proste hladali kompromis.Teraz ked si na to spomeniem tak to bolo naozaj strasne.Stale som sa zobudzala s pocitom ze mu musim dat.Napokon som pochopila ze nic nemusim iba umriet musim.Ak by na mna aj nadalej stale tlacil tak by sa mi definitivne zhnusil.....

janekMY33

Ale ved ked zena zacne sexovat s muzom tam mu musi dovolit sexovat aj kazdy den aj dva razy za den .Lebo ty mozem na 100% slubit ze casom ho budes otravovat ty a on nebude chciet