Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nadváha

Príspevok v téme: Nadváha
Alvesco

Zdravim. Mam taky problem, bol som velmi tenky a chcel som co najrychlejsie pribrat, bolo to okolo decembra, mal som cca 60 KG ... bol som dost velky debil ale myslel som ze ked zozerem vsetko co uvidim tak priberem a budem vypadat lepsie, zral som fakt vsetko, boli vianoce atd prejedal som sa sladkosti a vo february/marci som mal uz 70 kg... zacal som trochu cvicit, ale len doma, hrudnik a ruky sa mi trosku zlepsili, no brucho mam velke, absolutne neni vysportovane je tam slanina :D a moj najvacsi problem je zadok, ten mam fakt velky jak tank a tak isto stehna .. najviac mi vadi ten zadok lebo totalne sa nehodi ku mojmu tenkemu telu .. dost ma to stve...chcem sa opytat ako by som mohol co najrychlejsie vypracovat brucho bez kupovania kadeakych strojov a ako by som mohol schudnut zo zadku, tiez co najrychlejsie .. hanbim sa aj na kupko ist :D mam 16 rokov mimochodom .. pls poradte ak mate skusenosti diki moc

xdanielax

A co robis teraz (aky sport)? Ako sa stravujes?? Stroje si kupovat nemusis samozrejme, ale do posilky by si mohol skocit, napriklad.
Kolko mas rokov?

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Nadváha - Fórum - ZDRAVIE.sk