Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

mononukleoza alebo nie alebo co... neviem

Príspevok v téme: mononukleoza alebo nie alebo co... neviem
Solomon

zdravim, tak mam hnisavy capik na mandli pol roka, ziadne problemy mi nesposoboval. dostal som anginu pred 3 tyzdnami vybral som antibiotika, capik ostal dalej ale bol som zdravy o tyzden som siel hrat tenis, plny sily, citil som sa zdravo. Na druhy den rano som sa zobudil s cervenym opuchnutym ksichtom, cervenymi flakmi na rukach nohach, o par hodin som ich uz mal na celom tele. Doktorka mi vzala krv, vyter z hrdla... Z vysledkov krvi mi povedala ze mam urcite mononukleozu. Dala prednison, xyzal, klabax, flavobion. Cervene flaky z mojho tela zacali miznut, do rana zmizli uplne. NA druhy den, teda dnes sa mi doobedu pomaly zacali pomali vracat, avsak iba na par miestach a iba male, tvar je trosku opuchnuta. Citim sa choro. Druha lekarka z infekcneho vsak povedala ze vysledky vobec nezodpovedaju tomu ze mam mononukleozu. prosim help.. ja uz fakt netusim co mi je

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

mononukleoza alebo nie alebo co... neviem - Fórum - ZDRAVIE.sk