Ako s z toho dostať, alebo návod na samovraždu

Príspevok v téme: Ako s z toho dostať, alebo návod na samovraždu
actot

Nemám zmysel života, nikde nechodím, neviem čo mám robiť, nič ma nebaví, chcem byť mŕtvy....mám príznaky maniodepresie, socialnej fobie, schizoidnej poruchy osobnosti a najnovsie aj schizofrenie....viem ze potrebujem psychiatra minimalne len pre fakt, ze sa chcem zabit.....lenze nemam odvahu nieco take podniknut len nad tym rozmyslam....myslim psychiatra.....na samovrazdu mam chut momentalne teraz a uz sa nesnazim si pomoct....jednoducho viem ze uz som stratil nadej, nemam chut zit....v takych chilkach sa rezem ale na rukach som mohol len jednu zimu ale vtedy mi na to prisli ludia a teraz ma kontroluju rodicia a vsetci.....rezem sa na boku, o tom uz nikto nevie, nepresiel den kedy by som nemal chrasty na panve...uz tri roky sa rezem ale ani to mi uz nepomaha.....podrezat sa nemozem, mal by som len jeden pokus a ak by som ani neodpadol, tak neviem ako by som mame vysvetloval preco mam na ruke polmetrovy rez.....rozmyslam ze sa predavkujem liekmi len neviem kolko treba.....stale mam sny takze pod vlak skocit nechcem ale nemam silu si ich splnit ked nemam chut do zivota.....mal som nadej, jedno dievca, miloval som ju ona pre mna predstavovala nadej na zeclenenie k spolocnosti, myslel som ze konecne budem stastny.....povedal som co k nej citim....odmietla ma....vsetko mi padlo odvtedy som bez zivota je mi uplne na nic.....som zase taka troska aka som bol predtym......chcem si ublizovat lakaju ma dokonca tvrde drogy lebo viem ze by ma znicili....nevadi aspon zmiznem z mojho zivota.....pri troche stastia si pichnem riadnu davku heraku na kolajniciach a bude po vsetkom.....
cchem sa predavkovat uvidim ako to dopadne bud sa len povraciam alebo sa mi to podari.....je mi t jedno....ked umrem umrem ked ne, tak si mozo sny splnim....uz nemam chut na nic....
Postaci cela skatulka Paralenu?....aka davka sposobi aspon bezvedomie? kto to uz urobil nech napise.....

Lisa9831

Antidepresíva bez predpisu - iherb.co Účinek se dostavil už po několika málo dnech - lepší nálada, chuť do života, klidnější spánek a usínání. Určitě pomůže v těžším období na blbou náladu a mírné deprese. Mne pomohlo toto.

Exone

Už neviem ako ďalej rodina my už veľa krát velmy pomohla ale zakždým spadnem naspeť do zlej partie a skončím pri tvrdých drogách je mi hrozne ľuto najmä poslednej šance keď mi mama chcela pomôcť s vlastným malím podnikaním všetko išlo dobre vsťahi doma boli dobré bol som šťastný až pokým som to znova nepokazil tým že som odišiel v piatok s domu s tým že idem za kamošom ale po ceste som stretol kamráta ktorý ma presvedčil na výlet po ceste sme sa dosť zdrogovali a namiesto dohodnutého príchodu domou okolo polnoci som prišel domou až na druhý deň o polnoci. Prosím poradte mi ako ďalej ako sa vyhnúť starej zlej partii ktorá ma stále ťahá dole to malé podnikanie bol môj sen a strašne som sa naňho tešil ale pretože som neprišiel domou tak to mama zrušila a mňa to strašne mrzí hlavne to že ubližujem ľuďom ktorý ma majú radi a veľa krát ma postavili na nohy

Zeratul

Myslel som na samovraždu, ale keď si tu čítam, akí "lúzri" tu prispievajú, a že by som mal dopadnúť ako jedna z tých sračiek, čo sa tu zabila, alebo hľadala tu pomoc, mi prišlo zle zo samého seba a z mojich myšlienok. Ďakujem, že ste mi dali motiváciu, aby som nedopadol ako jeden z vás, čo tu píšete o zabití sa. Bavte sa a prajem vám veľa rokov vášho mizerného, úbohého života, vy kopa hnoja.

sweetdreams1

chodim už 7 rokov k psychologovi a 5 rokov k už druhému psychiatrovi. nepomaha.... po čase vas beru ako kus... a hotovo, nezaujimate ich, oni vam nevedia pomoct. len rýcho napisat niečo do spravy z vyšetrenia a šup von z dverí.A vraj: ked pomyšlate na sebevraždu, tak to urobte... ja vam pomoct neviem...s tým ma vyprevadzal z dveri

elonedelka

cela škatulka paralenu?.. :D na to aby si sa dostal do bezvedomia potrebuješ aspon 5 takých škatuliek.. Pojčuj , ja som sa predávkovala Ibalginom, nič sa mi nestalo.. druhý krat som zjedla 17 antidepresív ( taký mix)..Tiež som sa rezala, a stále myslím sa samovraždu.. Lenže ked ma zatvorili do kazajky a do klietky a priviazali do remencov na psychiatrii , som si hned rozmyslela prečo sa mi oplatí žiť... Strašný pocit! Aj ja mám veľa diagnoz ,sere ma to že mi nacápali tolko diagnoz, nebaví ma žiť ,, nechcem žiť.. Ale musime žiť , tým že sme sa narodili sme nabehli na jednu dlhú dráhu kde sa pretekáme , raz sme prvý , raz druhý a niekedy aj tretí.. raz sme dole a raz sme hore.. Ten kto sa pokusi o samovraždu bude diskvalifikovaný a skončí na psychiatrii a ten kto zabije opustí predčasne túto súťaž .. Musíme dobehnúť až do ciela a potom budeme šťastný a budeme spomínať na celý tento beh :)

bella12

Rockstar, Tvoj krátky príspevok je výkrikom o pomoc. Nikto z nás sa len tak pre nič nechce zabiť, vždy je na to dôvod. Aj Ty určite vieš, prečo ako píšeš, nenávidíš svoj život. Mohli to byť bolestné a zraňujúce udalosti, ktoré sa Ti v minulosti stali alebo sa ešte stávajú aj teraz a nevieš si s nimi rady. Máš pocit, že máš pokazený život, že to, čo bolo, Ťa poznačilo do konca života a že už nikdy nebudeš šťastná. Najhoršie sú takéto vízie, ktoré sa ani nemusia naplniť. Oberajú o odvahu a klamlivo nahovárajú človeku, že už nič nemôže robiť. Keď je človek na dne, nevidí východisko, aj keď tam v skutočnosti je. Toto môže byť aj Tvoj prípad.

Rockstar, koľko máš rokov? Vie niekto o tom, že sa chceš zabiť a už si sa o to 5x pokúsila? Potrebuješ pomoc, podporu, potrebuješ sa vyrozpráva a byť vypočutá. Tvoj život je veľmi cenný a bola by veľká škoda, keby sa Ti tie pokusy podarili. Predpokladám, že si asi ešte pomoc psychológa či psychiatra nevyhľadala. Ak sa bojíš ich vyhľadať, mohla by si aspoň trochu naznačiť, prečo máš také samovražedné myšlienky. Možno to nie je také neriešiteľné, ako sa Ti zdá.

PS: A príspevok podomnou si nevšímaj... Problémy je potrebné riešiť, nie pred nimi utekať.