Ako s z toho dostať, alebo návod na samovraždu

Príspevok v téme: Ako s z toho dostať, alebo návod na samovraždu
actot

Nemám zmysel života, nikde nechodím, neviem čo mám robiť, nič ma nebaví, chcem byť mŕtvy....mám príznaky maniodepresie, socialnej fobie, schizoidnej poruchy osobnosti a najnovsie aj schizofrenie....viem ze potrebujem psychiatra minimalne len pre fakt, ze sa chcem zabit.....lenze nemam odvahu nieco take podniknut len nad tym rozmyslam....myslim psychiatra.....na samovrazdu mam chut momentalne teraz a uz sa nesnazim si pomoct....jednoducho viem ze uz som stratil nadej, nemam chut zit....v takych chilkach sa rezem ale na rukach som mohol len jednu zimu ale vtedy mi na to prisli ludia a teraz ma kontroluju rodicia a vsetci.....rezem sa na boku, o tom uz nikto nevie, nepresiel den kedy by som nemal chrasty na panve...uz tri roky sa rezem ale ani to mi uz nepomaha.....podrezat sa nemozem, mal by som len jeden pokus a ak by som ani neodpadol, tak neviem ako by som mame vysvetloval preco mam na ruke polmetrovy rez.....rozmyslam ze sa predavkujem liekmi len neviem kolko treba.....stale mam sny takze pod vlak skocit nechcem ale nemam silu si ich splnit ked nemam chut do zivota.....mal som nadej, jedno dievca, miloval som ju ona pre mna predstavovala nadej na zeclenenie k spolocnosti, myslel som ze konecne budem stastny.....povedal som co k nej citim....odmietla ma....vsetko mi padlo odvtedy som bez zivota je mi uplne na nic.....som zase taka troska aka som bol predtym......chcem si ublizovat lakaju ma dokonca tvrde drogy lebo viem ze by ma znicili....nevadi aspon zmiznem z mojho zivota.....pri troche stastia si pichnem riadnu davku heraku na kolajniciach a bude po vsetkom.....
cchem sa predavkovat uvidim ako to dopadne bud sa len povraciam alebo sa mi to podari.....je mi t jedno....ked umrem umrem ked ne, tak si mozo sny splnim....uz nemam chut na nic....
Postaci cela skatulka Paralenu?....aka davka sposobi aspon bezvedomie? kto to uz urobil nech napise.....

Genesis

ja si uz uzivat moc nechcem

mam za sebou dost vztahov a nebavi ma neustale si zvykat na niekoho ineho

proste chcem sa uz usadit a ak to pojde mat rodinu

len neviem sa zbavit pocitu ze to na chlapa nie je normalne taketo nieco chciet

jajka001_

hej ved vravim, jedno percento :)
inak, mam kamosku, hlada partnera a tiez to riesi blbo - hlada zivotneho partnera na diske. tam samozrejme stretne len tych co si chcu uzit. lebo kazdy z nich ocakava ze tam pridu tiez len baby ktore si chcu uzit.ona ale tuzi po rodinke a partnerovi atd. fakt je ze partner sa tazko hlada. mala by som zalozit nejaku zoznamku:)

Genesis

laurina

ty si z Blavy?

urcite sa nestretavame pri cviceni bo ja cvicim uz len doma kondicny trening ... po 15 rokoch v posilke sa z toho davam teraz dokopy :) to vies na stare kolena sa uz musis setrit :)

ale sem tam davam pasienky a sem tam hradzu ako bike a posledne aj korcule ;)

janka:

a k tomu pokecu myslim ze sa tam najdu aj v pohode ludia ... ja som tam uz strasne dlho a som relativne v pohode :)

jajka001_

skus nejak cez spolocne zaujmy, genesis. aby ste mali nieco spolocne, co vas bavi, aby ste si mohli spolu pokecat, proste take tvoje druhe ja.

Genesis

Laurina

ale no hlavu hore :) nepadaj nam tu do depky ... akeho chces chlapa ja ti takeho zozeniem :) ... tu v Ba mame mrte chlapov mozeme dat aj na export :)