Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

ako spravit skusku

Príspevok v téme: ako spravit skusku
akospravit

neviem sa na nu naucit.
ma to vyse 1000 stran, tyzden cele dni pri tom sedim a stihla som si to len raz precitat. profesor chce cele znenia presne, ziadne take vlastnymi slovami. neviem si to zredukovat lebo pri nom je vsetko dolezite, nerozumiem ani presne tymto akademickym vyrazom, vo vete hladam sloveso aby som nasla vobec niaky zmysel. ked si to chcem zopakovat podla kontrolnych otazok tak vobec sa to neda niako priradit. proste ani ten nazov kapitoly/otazky nenapomoze. doteraz bola cca 19%uspesnost z tych co boli.a ked teraz vyletim tak ani potom to nebude o nic lepsie.

0vecka

matlab sa nahodou pouziva... ked som si hladal pracu tak niekto to brali ako vyhodu...

ale napr u nas sa raz stazovali na jedneho ktory vyrazil z nevysvetlitelnych dovodov 80% ludi a druhy termin vyzeral tak ze vsetky skusky roztrhal a hodil do kosa a povedal ze hovno vedia (pouzil tento vyraz) ze mu vedenie povedalo ze bud im to da alebo ho vyhodia ... a potom povedal dajte indexi...

system

hmm, pochybujem, je to program matlab. ak by ta zamestnali niekde kde sa pracuje s tym programom tak mozno jo, ale to pochybujem lebo podla mna maju ovela novsie programy na take vypocty.

system

skusali to prvaci, vyriesilo sa to tak ze na dalsi rok ten predmet sa ucit nebude, a ti prvaci co nespravia budu to mat 2 x tahsie s informatikmi a este sa profka nasrala a dala take priklady ze dovi dopo na skuske... tak ako to poriesili ? mozno to ulahcili tym, co pridu no sebe len zhorsili.

akospravit

pokusov mam este 2. aspon dufam. tie kontrolne otazky neboli moc platne, neriadi sa podla nich. on si z hlavy vymysli niaku akoze ,,zakladnu vec,, ktoru musim vediet. ovsem ze ju viem ale po svojom nie po jeho. ono dlho nam trvalo nez sme sa nasli niaky zmysel a pochopili ucivo, nie to este po jeho to povedat. to su skripta typu ze na 10 riadkov je popisane ze skladovanie je nakladne. a to staci 3 slovami povedat. cize to su keci.
padli vlastne uz aj navrhy podat staznost (od kolegov z Prahy) ale asi vsetci cakaju na dalsie pokusy ci sa to tam potom nezmeni.pochybujem. ako vravi system, to stazovanie by nam este vratil.
a studujem dopravnu logistiku.

0vecka

skusali ste to niekedy? ... ja som sa napr. raz stazoval a skoro ma moji kolegovia ukamenovali ale nakoniec to pomohlo... neviem ci je u vas pretlak studentov ale normalna skola na ktorej je studentov malo si toto dovolit nemoze, skratka sa aspon nieco poriesi pri takej staznosti... komunisti su uz prec

system

simulacne systemy :D take veci ako " stazovat sa " na vyske neplatia alebo platia ale to len prilejete do ohna benzin ;)

0vecka

2 akotospravit kludne mozete povedat ze naroky ake pozaduje su prehnane a ze vzhladom k tomu ze bola 0% uspesnost by mal v tych narokoch polavit...

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

ako spravit skusku - Fórum - ZDRAVIE.sk