Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

potrebujem pomôcť čo sa týka prijatia na vysokú školu

Príspevok v téme: potrebujem pomôcť čo sa týka prijatia na vysokú školu
angela85

som si posielala prihlášku na druhý stupeň vysokej školy a došiel mi papier s textom ze prijimacky sa robit nebudu:uchadzaci budu prijaty rozhodnutim dekana po splneni podmienok stnovenych......, t.j. absolvovanie studijneho programu 1. stupna. takze ked tam aj tohto rocny absolventi poslu diplom, tak po ich prijati a elektron. spracovani bude doruceny dekret o prijati.
no a mam otazku, ze ked mi poslu papier, ze som prijata a budem mat po elektronickom prijati, to znamena ze sa dany odbor otvara?? moze sa este stat ze ho neotvoria???
je to pre mna dolezite, som zo skoly 4 roky a chcem si dokoncit vysku a este stale som zamestnana, takze k 1.8. musim dat vypoved s dvojmesacnou vypovednou lehotou a bojim sa toho ze ked to neotvoria, tak ostanem bez roboty aj bez skoly

angela85

ja neviem, mam z toho tak trochu obavy, vies ked neotvoria rocnik a ja dam medzitym vypoved, tak zostanem bez roboty aj bez skoly.
vies ked sa nezapise dostatocne mnozstvo ludi, vies mozno si dali prihlasku a boli prijaty ale to neznamena ze sa aj zapisu.
i ked na tej skole je matika v 1. stupni a nadvazny program v druhom stupni je prave tento program, kde som sa hlasila ja, hadam si budu chciet dokoncit skolu, no ja proste dufam v to ze vsetko dobre dopadne

angela85

elektronicke prihlasenie je do 27.5. tak to im este stiham zavolat ze ako to vyzera a aby som mohla k 1.8.2011 podat vypoved

ververka

no rocnik by sa otvarat mal. a keby aj nie, mali by ta preradit na ten odbor, ktory otvoreny, resp akreditovany je.

angela85

no to si ma moc nepotesila, takze v tom nemam ziadnu zaruku?? takze aj ked mi poslu list ze som prijata, tak to este neznamena ze sa rocnik otvara??

Matyo

No musíš si zistiť, či je daný odbor na danej škole akreditovaný a do ktorého roku. Podmienkou je, že garant odboru, resp. študijného programu musí byť profesor. Myslím si, že na internetovej stránke školy by mali byť tieto informácie uverejnené, ak nie tak si to zisti osobne alebo telefonátom, príp. si pozri či je na tvojom odbore nejaký prof., ak áno tak s veľkou pravdepodobnosťou je štúdium akreditované.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

potrebujem pomôcť čo sa týka prijatia na vysokú školu - Fórum - ZDRAVIE.sk