sucha pokozka penisu

Staf

ja mavam tiez rovnaky problem. presne ako popisuje lole - hlavne po prepracovani. neviem, ale nemyslim si ze je to infekcia pretoze partnerka to nikdy nemala! skor som rozmyslal ze ci to nemoze byt nieco ako alergia na jej vnutro. ak niekto bude vediet co to je napis na moj mail (mne sa dvakrat k Dr. nechce)

6-tka

mako: chlamidie - je to pohlavná choroba, prenáša sa pohlavným stykom. Nemyslím si, že by orálnym sexom by sa to malo prenšať, skôr nie.

6-tka

Odporúčam okamžitu navštevu u lekára!!! Priateľka nemusela mať preliečené chlamídie úplne...
Stalo sa to aj nám ... po 3 rokoch sa nám to opäť vrátilo - chlamídie!!!
Priateľ mal takéto príznaky ako ich popisuješ Ty!!!

sabina

ahoj adili moj priateľ mal už dva krát to isté zmyzlo to asi po týždni.pomohlo keď si to nakrémoval krémom.

palo112233

mam problem s ktorym si neviem poradit na penise pod pokozkou mam malinku trdsiu bodku a neviem co s tym niekde som pocul ze sa to obcas stava ze je to chlp ktory sa "zasekol" prosim poradte napiste mi na mail

lole

aj moj priatel to obcas mava. dokonca sa mu na penise osupe koza, ale za 1-2 tyzdne je to vzdy v pohode.
Vacsinou sa mu to stava, ked ho ma "prepracovany"

erik

cavko ja mam ten isty problem ak si nieco nove zistil tak mi prosim porad a ozvi sa cakam prosim helfni mi ::::.(()))))))