Priatelova ex a ich dieta

Príspevok v téme: Priatelova ex a ich dieta
timea1987

Ahojte, viete mi poradit, ako mam zvladnut nasledovnu situaciu? s priatelom sme uz vyse tri roky spolu. ma 5 rocnu dcerku.. ked sm esa dali dokopy uz bol s byvalou rozideny vyse roka.. dieta si striedaju po tyzdni. pokial mala dva roky chlapov... tak sa to ako tak dalo vydrzat.. aj ked stale som bola piipp a piip a piiip.. ale odkedy je sama.. tak silou mocou tlaci na malu, ze ma ockovi hovorit, ze chce aby boli oni dvaja spolu a ze oni traja su rodina, ze ja nie... keby nebolo mna mohli by byt spolu.. ze ja od nich neskor odidem a zostanu sami.. my to malej vysvetlime ako a co, ze budeme mat s tatkom babatko jej sestricku alebo braceka. a ze mamina s tatinom si nerozumeli, tak odisli od seba.. ale je to fakt napor na psychiku, nebavi ma pocuvat tie idiotiny od nej.. my sa s priatelom nehadame, ale ked riesime toto, tak som strasne podrazdena a nasrana.. dakedy ma to uz fakt nrbavi...ta osoba uz na mna niekolko krat verbalne na ulici zautocila nadavala a vrieskala.. to si nevsimam, ale co sa tyka malej tak to ma velmi mrzi

timea1987

oni neboli zobrati, zili spolu ani nie pol roka, odvtedy ked sa mala narodila a potom odisla od neho a malinka mu ostala, dodnes lutuje, ze vtedy nesiel na sud na zverenie dietata, ked sa staral sam.. my sme sa spoznali vyse roka potom az. bolo mi sympaticke.. slobodny tatko co to je s malym dietatkom, len to som nevedela, co ma caka.. ked mala niekoho tak dala pokoj akonahle uz nie.. tak hromy blesky.. ale kazdym mesiacom sa to zostruje..dal to na sud az ked sme uz boli spolu rok a vtedy.. sud sa vliekol tak dlho az do minuleho decembra kedy rozhodli o striedavej vychove.. je minimum muzov ktorym zveria dieta.. a aj tam sme mali pani psychologicku, ta naam povedala, ze nech sme radi ze nam daju striedavu, ze vela otcov tu moznost nema a maju len ten kazdy druhy vikend.. a ze ona je matka a moze na moju osobu povedat co len chce..lebo z vysetrovania vyslo ako am nenavidi a uraza a utoci- zhodnotenie bolo ze to moze..ze je precitlivela, tak sa obavam ze keby sme sli na sud znova, opat dostaneme tuto odbornicku..

zuzanka65

Je to smutné, ale ak je to ozaj tak, že ty si nebola príčinou ich rozvodu, potom je to poriadna krava, tá jeho bývalá. Ja mám inú skúsenosť. Práve sa rozvádzam a po šiestich týždňoch, keď som hovorila o tej druhej pekne menom SILVIA, som teraz vo fáze nasratosti, lebo už sa spamätávam zo šoku a inak jej nepoviem ani pred dcérou a hlavne pred mojím zatiaľmanželom, ako KURVA.

jajka001_

a mas asi pravdu aj s tym ze ked budete mat babatko a mala sa mozno bude citit odstrcena, lebo to sa normalne deje ked pride prirastok,ze by to mohla jej mama vyuzit a tvrdit jej ze ju uz nelubite - preto sa jej musite o to viac venovat ked sa male narodi

timea1987

to nas informovala, ze co bolo nove u mamy, ze to rozpravala na mna.. spravanie ma normalne prave sme ju ulozili spat.. neviem si predstavit, ako to bude ked bude rast, ci si uvedomi a uvidi, kto sa sprava slusne a normalne, ci nie.. nikdy som jej nepovedala nic zle na mamu.. aj sa spytam co robili, kde boli ako tam bolo.. nemam problem s tym ked mi o nej rozprava, ona ma u mamy zakaz o mne hovorit.. neviem ako si to dieta utriedi v hlave a ako to chape.. ze tyzden sa sprava normalne uvolnene a tyzden v krci .. spravanie ktore jej nadiktuje mama..
uz sme sa informovali, ze sukromne ked si dame psychologicky posudok urobit, tak ho neberie sud do uvahy, iba nariadenou psychologickou, kde pojdu aj rodicia s dietatom..
zasa mi je z toho len smutno hrca v hrdle a skruteny zaludok
Matyo- pre mna nie je rodina sam slobodny otec s dietatom bez matky, ktora od nich odisla.. a po case si spomenula ze ma dieta

elsa5.5

priateľ to musí riešiť už sa rozviedli tak čo chce dieťa jej nikto neberie on sa o ňu stará a má zariadený svoj život on nech to s ňou rieši alebo spoločne vy dvaja a to čo povie malá každé dieťa zopakuje len to čo počuje

jajka001_

timea, nikde nemas zaruku, ze sa ti vrati co investujes do niekoho, akurat ti ostane dobry pocit ze si sa spravala najlepsie ako si vedela...a to je myslim dost dobra odmena, ze pomahas a mas z toho dobry pocit

jajka001_

timea, fakt neskusite tu psychologicku? ja neviem aspon sa poradit...matka by sa nemala takto chovat k dietatu, ved je to chore. to ti takto povedala ze ako nadavku alebo ta len informovala ze takto hovorila o tebe?
mam taku predstavu ze ak ju date na sud, ze ma zly vplyv na dieta, tam budu chciet psychologicke posudky, vies a socialny dozor, pristup k dietatu len pod dohladom socialnej pracovnicky...

timea1987

dnes malinka prisla od matky s novym vyrazom k mojej osobe posrata krava.. fakt neviem ci mi to stoji za to, toto trpiet..