Neviem sa zbavit zapalu zaluda

Príspevok v téme: Neviem sa zbavit zapalu zaluda
nok

mam zapal zaluda ( naviac zacervenane pri mocovom otvore) uz dlhsi cas asi 9 mesiacou. zviklo sa to celkom zlepsovat ale zhorsil som to vzdy sexom. teraz je moja priatelka odcestovana a myslel som si ze sa to vylieci. no teraz sa mi to prestalo zlepsovat nech skusim cokolvek. je to pravde podobne balanitida. najprv som pouzival framykoin ten mi pomahal ale potom jak keby zapal zmenil pricinu infekcie na plesnovu a zacal mi skodit. tak som pouzival clotrimazole a ten chvilku pomahal. teraz uz nepomaha nic ano framikoin , ani clotrimazolum ani canesten, ani macanie v rumancekovom caji. uz neviem co mam uz robit. chcem sa toho zbavit kym sa mi vrati priatelka co je za 3 tyzdne.

User_37597

TAK POtom ste sa isto nasli.za dobu 8 hodin co som podstivo robila som mala kopec energie ale po konverzacii stebou mozem povedat ze len tak tak zvladam poslednu pol hodinu v robote :D

User_37597

ADAM za 1)
nie nenutila by som pripadneho dalsieho partnera aby si urobil obriezku.asi by som sa s tym vyrovnala.no kazdy si urobi pripadny nazor ked neni v tej situacii a nie vzdy by sa zhodoval z nazorom ktory by bol v tej situacii.

adam poprosim ta aby si si vyprosil pisat ako keby som ja povedala ze moj partner na mna serie ;)
ja som to napisala s pohladu aky vidim naokolo.nemozem povedat ze on na mna serie no nezaobera sa tymi vecami tak ako ty.a veru obrovska vacsina chlapov sa tym nezaobera.

da sa to ovladat-fajn tak da.ale robis to ty.nie moj partner.kolko chlapov sa na tomto fore inspiruje tebou? 0.lebo musi predsa niekto vytrcat s toho davu chlapov co nemaju zaujem prehlbovat svoje sexualne vedomosti.ty si ten pretrcajuci :)

vies o tom ze je velmi vycerbapavjuce sa s tebou bavit o niecom?debatujete takto aj s priatelkou?normalne pridem domov a oblozim sa kristalmi aby som ancerpala spat vsetku energiu co si zo mna vycucal :D

AdamKrt

bibisa Dnes 15:49 - nikdy nehovor nikdy. Tvoj priatel mal problem a jemu ten zakrok pomohol. Predstav si, ze by si sa rozisla a mala ineho priatela. Budes ho nutit, dat si urobit obriezku ? :)

bibisa Dnes 15:54 - necitlivy chlap, tomu sa povie kulturny stereotyp. Ano, moze to tak byt vo vacsine, nepopieram, ale Ty to tak obhajujes, akoby si sa vyzivala v tom mat partnera, ktory na Teba z vysoka se*** a odbavi sa na Tebe, ako na rohozke :) Ale ak Ti takyto nazor a pristup vyhovuje, tak proti gustu, ziaden disputat, ze ? :)

Iste sa Ti paci, ze mate teraz dlhsi sex, lebo priatel viac vydrzi. Ale to je len vedlajsi efekt, pretoze sa to da ovladat i bez obriezky.

Ano, vacsina muzov na to kasle, nerozobera uspokojenie zeny. No a co ? Mna to bavi rozoberat - ci uz po zdravotnej, sexualnej, alebo inej stranke... :) To je zas moja volba.

User_37597

ten stred som domotala..chcela som napisat ze sa nebude celi zivot zaoberat tym co chce jeho partnerka..hlavne ze sa vytrtka,urobi a je spokojny.tak to bolo myslene-a bez urazky proste to tak je u vacsiny

User_37597

adam to ze si ty taky ze sa zaoberas vsetkym co sa tyka sexu,vydrze,uspokojenia neznamena ze aj ostatny chlapi to robia.
neviem ci to neviem ale samotne chlap je povazovany za nie moc citliveho a celkovo cloveka ktory sa bude dozivotne starat aj o zenske potreby.
a celkom spokojne mozem vyhlasit ze viac ako 80% chlapov seru na to ci zena ten orgazmus bude mat alebo nebude ci sa snazili na zaciatku vztahu alebo nie neskor na to budu dlabat :)

User_37597

ak muz nema zdravotny problem si dobre podotkol no dosiel si do temy kde hovoria o potencionalnom zdravotnom probleme a veru ani moj priatel si tro nedal len tak z nudy..hovorila som ze mal zuzenu predkozku a uz nemalo podla lekara vyznam natahovat to dlhsie zo zakrokom lebo by stale bolo to iste.sex alebo masturbacia-trhlinky-zapal on/ja-hojenie-ziadny sex tyzden,dva,tri,mesiac.
a preto sa rozhodol ze isiel.
ono ja si uz neviem ani predstavit ze by som mala mat ineho partnera ktory by mal predkozku.
priznam sa ze sa mi ta predkozka aj zacala hnusit ked som zistila ake to je super bez nej.honienie je jednoduchsie-nemusim sa zaoberat nejakou predkozkou a jej stahovanim,sex je dlhsi musim uznat.

AdamKrt

Citujem:

magazin.atlas.sk

Je predkožka dôležitá?
Predkožka na penise má svoju nezastupiteľnú úlohu. Jej hlavnou funkciou je chrániť žaluď pred zraneniami a infekciami. Taktiež počas pohlavného styku stimuluje žaluď. Jej ďalšou funkciou je vylučovať substancie, ktoré posilňujú imunitu a zabraňujú šíreniu infekcií. močových ciest, alebo nákaze pohlavne prenosných chorôb.

---------

Takze mna zaujima len to, ci je pre zdraveho muza obriezka nejak vyhodna ? Argument o dlhsej vydrzi neberiem, lebo to neni otazka obriezky, ale ovladania. Dlha vydrz sa da docielit aj bez obriezky.

User_37597

adam hovoris ako by si bol nas dlhorocny sexuolog,curolog a gynekolog.
hovoris to s takou istotou a keby ta pocuvam tak poviem v hlase.
ja som povedala pre zdraveho?pokial viem tato tema neni tak scela zalozena na fakte ze muz je zdravy a z nudy rozmysla nad obriezkou.
osobne si myslim ze to je lepsie z hladiska vies akeho.ak nie tak hlavne ta cistota.a myslim si ze neico na tom bude ze aj chlap ma menej problemou po tej "urologickej" stranke.samozrejme nehovorim ze to tak je u akzdeho chlapa.
ked som napisala ze sa pytajte a odpoviem na otazky mala som na mysli otazky ohladom operacie a jeho momentalne pocity s toho.
ak by som mala do buducna hovorit napr ze mu odpadne penis tak to by sa mu zo strachu uz ani nemusel postavit (ako priklad toho ze by mohol mat plesne)-to co si spominal.