Neviem sa zbavit zapalu zaluda

Príspevok v téme: Neviem sa zbavit zapalu zaluda
nok

mam zapal zaluda ( naviac zacervenane pri mocovom otvore) uz dlhsi cas asi 9 mesiacou. zviklo sa to celkom zlepsovat ale zhorsil som to vzdy sexom. teraz je moja priatelka odcestovana a myslel som si ze sa to vylieci. no teraz sa mi to prestalo zlepsovat nech skusim cokolvek. je to pravde podobne balanitida. najprv som pouzival framykoin ten mi pomahal ale potom jak keby zapal zmenil pricinu infekcie na plesnovu a zacal mi skodit. tak som pouzival clotrimazole a ten chvilku pomahal. teraz uz nepomaha nic ano framikoin , ani clotrimazolum ani canesten, ani macanie v rumancekovom caji. uz neviem co mam uz robit. chcem sa toho zbavit kym sa mi vrati priatelka co je za 3 tyzdne.

nok

u urologa som bol uz asi 6 krat a v nicom mi podstate nepomohol a posledne dva razi co som tam bol mi dokonca povedal ze ti nic nieje.

Maros 75

Príčiny môžu byť rôzne(fimóza ,t.j.zúžený okraj predkožky s nedostatočnou
hygienou predkožkového vaku, s následnou infekciou baktériami, hubami, ap. s následnými drobnými trhlinami na okrajoch predkožky hojacimi sa jazvami a i.) Liečba je lokálna- výplachy, antibiotické a antimykotické krémy, pri fimóze až obriezka (cirkumcízia). Pri niektorých ochoreniach genitálu je vhodné vyšetriť oboch sexuálnych partnerov pre možné pohlavne prenosné ochorenia (STD). Takže nepodceňujte žiadne zmeny kože genitálu a navšívte čo najskôr urológa ,event. dermatológa