Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

PRECO SOM TAKYYYYYY STEKLIVIIIII,AKO TO PREKONAT,HIHIHIHIHIH

Príspevok v téme: PRECO SOM TAKYYYYYY STEKLIVIIIII,AKO TO PREKONAT,HIHIHIHIHIH
bcrich

Dobry den.Mam taky problemik.Som strasne steklivi.Najviac trpim pri mojou dievcati,chcem ma bozkavat po bruchu,chytat za zadok a tak a ja sa strasne mikam,pretoze som steklivi:(.Najhorsie je to na zadku,kolenach,stehnach,okolo pasa a pod pazuchami a trochu na prsiach.Nemozem sa toho zbavit,niekedy sa tak miknem,ze az buchnem moje dievca.Ako to prekonat,liecit?

rrrooro

bcrich, chichichi. Pozri na vybrane slova po m. Patri tam aj slovo mykat, ty blbce. Najprv ohmataj gramatiku, potom babu.

bcrich

No to ako keby som bol ja tvoj priatel,ja tiez odtahujem ruky a tak,ale niekedy mam take reflexy,ze este sa ma ani nedotkne a ja to uz citim,miknem sa a jednu jej NECHTIAC svihnem,mojko trpi pri mne:´(

katika88

Moj priatel je tiez taky tak musim ist nanho velmi pomaly ale dakedy to uz na nervy lezie ked ja chcem byt akcna a on sa furt len trepe jak ryba na suchu a odtahuje mi ruky ;-))

ivka2

no podobny problem ma aj moj priatel, stale ked sa ho dotknem tak mi odtiahne ruku lebo sa strasne stekli..a uz ani neviem kde ho mam chytat:))uz len do rozkroku:))))))))))))

tiez stekliva

Ej veru, poradit ti neviem, lebo sama mam taky problem a nedokazem ho riesit.Je to take zle, ze si ani neznosti nemozem vychutnat :-(...minule ma uz dokonca napadlo, ze ci by to neslo odstranit pomocou hypnozy...len neviem si predstavit, ako by som vysvetlila hypnoterapeutovi, ze co od neho chcem...:-)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.