Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

obtazovanie

Príspevok v téme: obtazovanie
wal

ako by ste reagovali, keby vas v priebehu niekolkych dni po sebe obtazovalo par chlapov? ked da zena raz jasne najavo, ze nema zaujem o komunikaciu (ci uz na ulici, na zastavke alebo v MHD,...), tak preco to ten chlap nedokaze pochopit a neda jej pokoj, ale vecne sa musi ozyvat? mna to otravuje, lebo mam pocit, ze uz sa ani nemozem prejst po meste bez toho, zeby ma niekto neotravoval a to pre nic za nic! ked mozem, pomozem, ale pre nic za nic s niekym nutene konverzovat...??

lost

alebo maj fotku nejakeho vypracovaneho cloveka (bingham napr :)) ) po ruke (nie v penazenke) a ukam ju im ze toto je tvoj priatel a ak neprestanu, zavolas si ho nech urobi poriadok :)))

jajka001_

to nic, to casom prejde. tiez som mala obdobie ked som sa bala aj chodit po ulici a to som mala len proste rifle, tricko a nemalujem sa. si mlada, pekna tak na teba reaguju, a bohuzial prejavuju sa hlavne idioti.

wal

nemam pocit, zeby som bola vyzyvava. cez den sa malujem tak, ze skoro ani nevidiet, ze som namalovana, vystrihy nenosim, opatky tiez neoblubujem, akurat v lete si doprajem v horucavach kratku suknu a na tom nic zle nevidim. asi mam jednoducho smolu! a nevravim, ze sa mi to stava kazdy den, ale tento tyzden toho na mna bolo uz vela a ked sa mi take pripady budu stavat aj buduci tyzden, tak takych tupcov naozaj uz DAKDE poslem, aj ked nie je mojim zvykom skaredo rozpravat...vdaka!

uhlie

To sa mi zase nechce verit, ze by si bola taka zaujimava pre niekoho, aby ta stale obtazoval. Neobliekas, alebo nemalujes sa prilis vyzyvavo? Netvrdim, ze je to tvoj pripad, ale niektore zeny trpia exhibicionizmom a ukazuju vsetko, co sa da a navyse si daju este aj potpatky, aby na seba upozornili klopkanim. Skus sa obliekat menej napadne a budes mat pokoj.

AdamKrt

Skus sa zastavit - pozriet na neho a zakricat - heeeej, tu Tvoju poznam. Vie, ze pokrikujes takto oplzlo na druhe zeny ? :)

Deee

Len ignorovať, nic lepšie ma fakt nenapada...väčšinou to takto skusaju totalni zufalci, ktorí uz fakt nemajú čo stratiť a boli tolkokrat odmietnutí, že ďalšie nie uz ani nevnimaju a len tak skusaju

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

obtazovanie - Fórum - ZDRAVIE.sk