Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vas nazor

Príspevok v téme: Vas nazor
vas nazor

Ahojte mam dost velky problem,rok som studovala na gympli,ale z dvoch predmetou som neklasifikovana,isla som na hotelku vobec ma to nebavi chcem ist studovat pravo idem mat pomaly 19r.,bojim sa ze ma ziadny dobry gympel nezobere a odznova v 19tich byt prvackou to neviem v kolkych by som skoncila skolu a ci by sa to vobec dalo,mne ako o vek nejde kedy skoncim skolu,dolezite je ze ju skoncim,lebo som mala zdravotne problemy a to uz nikto nevidi kazdy sa pozera len na to kolko mam rokou a v ktorom rocniku som

jajka001_

pravo je narocne, ak si psychicky slaba tak tazko by si to zvladla, rob to na co mas, dorob si tuto skolu , sprav si nejaku nastavbu, pravnikov je aj tak viac ako dost a nemaju pracu, radsej chod na nieco ohladne ekonomickeho zamerania alebo IT, ak si trufas.

vas nazor

Ono je to tak,ze sa dobre ucim gympel by som zvladla v pohode sa naucim aj 10 a4,len mam slabu psychiku a lahko sa vzdavam,ale ja si myslim zas ze to mam to iste ked tri roky ma cakaju este ci na gympli,alebo skole ktoru ked skoncim mozem robit casnika,to mozem robit aj z gympla:Dako mate pravdu pravo je tazke,a je teraz velka konkurencia,ale tak by som isla na daku inu z gympla mozem ist na aku chcem a za tri roky sa zmenim a k lepsiemu,ja viem ze je to dost neskoro,ale ked je som mala take napicu detstvo zla partia a vsetko mi to dojebalo:(ze som take kktiny urobila ktore lutujem a maju strasne nasledky na cely zivot,bola by som rada kebymi tu niekto naozaj pomohol k mojmu pripadu,len nechcem to verejne pisat

žažiká

takym stylom skolu nikdy nedokoncis ked pojdes zase na iny odbor tam zase zistis ze ta to nebavi a dokolecka, ved vystuduj uz tam kde si, a chod potom na vysoku so zameranim ake ta bavi, ja mam sou a som na vysokej ludia tvrdili ze to nezvladnem lebo nemam gympel a blbosti a drzim sa...

žažiká

takym stylom skolu nikdy nedokoncis ked pojdes zase na iny odbor tam zase zistis ze ta to nebavi a dokolecka, ved vystuduj uz tam kde si, a chod potom na vysoku so zameranim ake ta bavi, ja mam sou a som na vysokej ludia tvrdili ze to nezvladnem lebo nemam gympel a blbosti a drzim sa...

ververka

okej, studovat pravo to sa este da. ale potom. 3 roky vobec zohnat prax kde ti daju ledva minimalnu mzdu, aby si mohla vobec nieco normalne robit?
a to naozaj kopec mojich znamych skoncilo pravo a nikde ich teraz nechcu zamestnat, kde by im uznali prax, tak robia predavacov, ekonomov ak su sikovni a podobne.
vela ludi si toto neuvedomuje, ze bud mas velikanske stastie, alebo mat treba znamych.

jankaaaaaaaaa

ked si na jednom gympli nedokoncila skolou tak to bude asi len velmi tazke spravit druhy gympel a nehovoriac o pravnickej skole

smajliQa

ahoj.. ja ti radim externe studium.. dnes sa da skola skoncit externe aj stredna, nie len vysoka... a dokonca aj obycajna zakladna skola, po dohode s riaditelom skoly sa da dokoncit. sukromne hodiny a podobne..

Deee

No podľa mna ak chceš ísť na právo ten gympel ozaj treba, s vekom by som si hlavu nelamala, ale snažila sa nájsť si vhodný gympel a dohodnúť si s vedením školy nejaké vhodne podmienky, ak potrebuješ je možný aj individuálny študijný plán, ďalej by som si dohodla uznanie prvého ročníka s podmienkou, že tie dva neklasifikovane predmety dotiahnem hneď v druhom ročníku, pripadne jeden v druhom ročníku a druhý v treťom ak by to uz inak nešlo...my sme mali na gym viacero študentov s individuálny plánom, chodili hlavne na preskusania a školu skončili...bud mali zdravotne problémy, pre ktoré nemohli byt denne v škole alebo športovci

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vas nazor - Fórum - ZDRAVIE.sk