Schudla som 11 kg za šesť týždňov.

Príspevok v téme: Schudla som 11 kg za šesť týždňov.
zuzanka65

Môj problém je, že nemám odvtedy menzes. Viem, že je to kôli tomu, že som schudla rýchlo, vlastne aj nechtiac, mala som obrovský stres z odhalenia nevery manžela a rozchodu, nejedla som a veľmi málo som spala. Baby, ktoré ste rýchlo schudli, napíšte, prosím, či sa vám menštruácia po čase vrátila a čo ste pre to urobili. Pribrať nechcem.

zuzanka65

Ahojte, ak to niekoho zaujíma, mám 61 kg, mám nový krásny život, je mi dobre a pozdravujem všetkých, ktorí prispeli pred vyše rokom do mojej témy :-))

Annika1987

A este jeden postreh - hoci som niekolko mesiacov v podstate nejedla, zvlastne, ze som citila vela fyzickej sily. Mozno hladina hormonov v tele, mozno to bol taky silny stres pre mna, ze som nepotrebovala ani energiu z jedla :)).

Annika1987

zuzanka65, ked sa mne zrutil svet (teraz uz to je nieco, comu nechapem :)), tak som sa doslova "scrvkla" za tyzden o 4 kila a potom to islo este dole za dalsich par dni az na 43 kg. Nemohla som styri mesiace nic jest, maximalne 3 rozky denne, stale taka vychudnuta. V zaciatkoch som si tie rozky dokonca musela rozpustat v caji a nutila som sa ten caj lyzickou do seba liat. Ako som sa z toho dostavala, zacala som postupne aj jest, az som sa vratila k normalnemu jedalnicku a vaha isla nahor. Je to normalne, ak telo schudne takymto sposobom. Takze radsej bud pripravena na to, ze tento "bonus" z toho vsetkeho ti nezostane, je len docasny. A vrati sa ti potom aj menstruacia. Musis si dat dokopy psychiku, gynekolog ta moze liecit akurat hormonmi, ale musis odstranit pricinu. To chce cas, bude dobre.
A mimochodom, tiez som bola taka vyplasena z tej straty hmotnosti. Nevedela som, co mi to moze sposobit a ako si co najmenej ublizit. Hladovat som rozhodne nechcela, ale vtedy to inak naozaj neslo.

zuzanka65

Baby, vďaka za rady, anorexiou určite netrpím, už týždeň jem skoro normálne a hlavne spím. Pribrala som 1 kg, cítim sa výborne. krámy zatiaľ nič, no som teraz taká nervózna, hlavne keď hovorím so svojím skoro ex, kričím ako pred menzesom. To že som konečne schopná kričať a vyjadriť tak svoje pocity, hnev a sklamanie, je myslím si dobre, lebo doteraz som sa obviňovala a plakala a pritom som neurobila nič zlé, len som bola nekonečne naivná. Je to skoro osem týždňov, ale verím, že sa všetko vráti, hormóny sa stabilizujú a ja ostanem pekne štíhla. V utorok mám rozvod, tak možno po utorku sa niečo zmení, ak len celkom neskolabujem, ale to dúfam že nie.

Silviag

Zuznka65 ja si myslím,že netrpíš anorexiou. Ale dávaj si pozor,aby si tomu neprepadla. Musíš začať pravidelne jesť a zapametaj si, že všetko zlé je aj na niečo dobré. Určite ešte stretneš toho pravého. Skús navštíviť aj gyndu.Nechcem ťa strašiť ale mne zomnrela na anorexiu v piatok rodinná priateľka. Mala len 37 rokov a 32 kg. Posledné 4 roky chodila na dialízu obličiek.Ale ona to mala tiež z psychiky.Ako 17 ročnej jej zomrel otec a ešte k tomu ho našla vo vani s podrezanými žilami a mama sklerózu multiplex.Veľký úbytok váhy ktorú dosiahla jej veľmi lichotila, každý ju chválil ako dobre vyzerá ale potom to bolo horšie- prestávala jesť aby nepribra a keď ju začali upozorňovať,že nič neje,tak prešla na systém vracania. Pred ostatnými s najedla a potom vyvrátila.Začali hospitalizácie na oddelení psychiatria.Stratila kamarátov a rodina si s nou nevedela poradiť.Daj si aj ty pozor! Je to strašná psychická choroba.Dúfam, že máš niekoho kdo ťa podrží v týchto ťažkých chvíľach.Držím ti palce.....

paupau

baby žiadne strachy. ja som schudla len 4 kila za tyzden a menzes mi meškal vyše týždna.. je to normálne ze v období ked nejakým spôsobom klesáš na váhe rapídne ale sa s tvojim telom niečo deje tak to ovplyvní aj tvoj cyklus. ale opat sa to dá do poriadku. len začni pravidelne papat s odstupom 3 hodín. zaručene nepriberieš a tvoje telo sa spamatá.

Kaliova

ja som schudla 15kg a mám trošku problém s velmi nizkou vahou no ale menzes som nemala tiez. Bola som na gynde doktorka mi pichla vyvolavacky a nic...tak teraz beriem tabletky vdaka ktorym mam pekne pravidelne kazdy mesiac ....treba zajst k doktorke ta uz bude vediet:)