Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ina orientacia. Nestastnejsi ludia?

Príspevok v téme: Ina orientacia. Nestastnejsi ludia?
gulicka

Mam 17 rokov, a zacinam mat pcit ze som lesba.Mala som pred tym par sexualnych partnerov, par vztahov a dokonca ked som bola mlada a hlupa aj par bab ale nikdy to nebolo take ako teraz :O Bola som minuly tyzden na party v gay clube a stretla som tam jedno dievca z nasej skoly ,Netrvalo dlho a prisla ku mne , rozpravali sme sa a pili a nakoniec to skoncilo ze som snou bola cely vecer a uz tyzden sa z toho neviem spamatat,Stale na nu myslim , v skole sa len zdravime (stretavame sa na chodbe malo) ale vzfy ked ju stretnem tak mam hned lepsi cely den .a Piseme si na fb. Kamarat (gay) co tam bol vtedy so mnou hovril ze ma nespoznaval :) ze som vyzerala spokojne ale ze sa mu ku babam nehodim a este ze si od nej nemam vobec nic slubovat ze si mysli ze si chcela len uzit.O tyzden mame ist zase na party o toho klubu .Velmi sa tesim uz ale tak bojim sa ze je to naozaj ln take to vyuzivanie a ja neviem co mam robit .Prosim vas nehovorte mi ze jej to mam povedat lebo nechcem aby vedela ze mi na to zacalo zalezat alebo co to vzdy vsetko pokazi :(

lioness_01

gulička - keď si bola mladá a hlúpa si mala niečo aj s babami ? :D teraz si čo ? stará a múdra? šak máš 17 dievča :D :D

Maros 75

Tak si to uzivaj a nestresuj:)
V Bratislave je ich vela a drzia sa za ruku aj na prechadzkach a nikoho do toho nic.
A mne osobne sa to paci :)

gulicka

Nie uplne spali ale bozkavali sme sa celu , obchytkavali a hladali no porste vsetko to co s muzmi len ma to viac bavilo so zenou.A cely tyzden sa neviem zbavit myslienok na nu .

ververka

prepac, toto nie je osocovanie. moj nazor je taky ze bud nic nepovies a budes trpiet, alebo povies a budes vediet na com si. neviem ako inak sa to da riesit.

jajka001_

a ste spolu spali? alebo len kecali?
silno potrebujes blizku dusu, co je na tom, podla mna len proste chces dobru kamosku - ak ste spolu fyzicky nic nemali, to by si vedela, ze si lesba, ze ta pritahuju zeny po fyzickej stranke

gulicka

nediktujem nic a nikomu.Len hovorim ze to nieje riesenie situacie kedze predpokladam ze tu si ludia chcu pomahat.a ty tiez niesi na moc spravnom mieste ked sa chces na druhych ludi osocovat.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ina orientacia. Nestastnejsi ludia? - Fórum - ZDRAVIE.sk