Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

ofina

Excita

Sachaliny, ved si daj urobit brazilsky keratin len na ofinu, to ta vyjde lacno a 4 mesiace sa ti nebude vobec vlnit.

laura 303

Ofina je niečo príšerné. denne s ňou mám problémy. už som si ale vyhliadla žehličku na vlasy za prijateľnú sumu a idem si ju kúpiť. takže ak nechceš mať vlnitú ofinu ako blázon, tak ak osom ju mávala ja doteraz :P tak si ju nedávaj vôbec. skús žehliť ako ja a bude to super :)

jankaaaaaaaaa

ja mam vlasy rovne ako keby som ich zehlila a pritom ich vobec nezehlim, iba ofinu kazdy den musim prezehlit aj ked je uplne rovna, ale ta ofina sa stale nejako stoci ked sa da za ucho alebo sa stale tam pohybuje okolo tvare a tak :D takze ked sa ti vlnia vlasy a nechces si ich zehlit tak ofinu si nedavaj

smajliQa

sachaliny,
kazda zena chce to, co nema... to len ja chcem dlhe rovne cierne vlasy, a mam ich :D:D:D klop klop klop!!! :D

ale ak sa ti vlasky vlnia, nedavaj si ofinu. vyzera to hrozne... teda .. ja mam taku tu kleopatrovsku. a neviem si rpedstavit, ze by sa mi vlnila,, to by bolo priserne...

ak chces nejaky crazy uces, a isla by nejako do sikma, tak pohoda... ale ak chces ofinu ku klasickemu ucesu ,,ala kleopatra,, tak potom absolutne neodporucam!

xyzz

Keď sa vlní a nechceš žehliť tak čo tu riešiš? Si myslíš že ti tu poradia nejaký zázračný prípravok ktorý ti zrovná vlasy na týždeň?

Lina30

Skus vyrovnavajuci krem,mozno pomoze. Ja mam z Avonu a robi mi riadne vlny :D aj ja by som chcela ofinu, ale predtym sa mi vzdy vo vlhkom pocasi zvlnila.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

ofina - Fórum - ZDRAVIE.sk