Smrt

Excell

Bingham, si ma rozosmial :-))) vraj uvidíme až po smrti, ako vtip naozaj dobré ale máš pravdu že na to máme ešte dosť času.

Excell

Treba si užívať život plnými dúškami, kým sme tu lebo po smrti nie je nič. To by mali ľudia už raz konečne pochopiť a prestať veriť na nezmysli.

katussska24

ANULIATKO, prosím napíš mi na katuskav21@azet.sk, prosím viac detailov, verím tomu na 100%...
HORTENZIA, napíšeš mi pls mail, a viac detailov o klinickej smrti, ktorú si zažila, veľmi ma to zaujíma.. ďakujem.

Dr.J.K.-poh

V tomto svete sme sa možno nechtiac narodili. Keď sme už tu pýtame sa prečo sme tu? Starší ľudia tiež hľadajú zmysel svojho prežitého života a utiekajú sa ku všemohúcemu ,že on im to vysvetli , ospravedlní a nájdu pokoj. Preto je veľa starších v kostoloch. Každý má strach, čo v živote povyvádzal a nestihol napraviť. Keď umrie človek so svojím rozumom a vedomím a k tomu mladý je to veľmi smutné. Starší človek si svoje odžil a potrebuje pokoj a odpočinok. Preto pohreb je súčasť nášho života a treba si na to zvyknúť.

anuliatko

ak chces napis na moj email atka7777777@gmail.com pretoze keby som tu nieco napisala,nepotrebujem citat hlupe reci od ludi,ktori si myslia ze existuje len hmota..

anuliatko

neviem ci je tu potrebne o tom pisat,myslim ze vela ludi by tomu skor neverilo,a mozno by sa len zasmiali a povedali by ze mi sibe...