Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

uplne najvacsi problem aky tu kedy bol:P

Príspevok v téme: uplne najvacsi problem aky tu kedy bol:P
beskyd

na ake pozicie respektive do akych spolocnosti v Banskej Bystrici sa podla vas oplati posielat CV a ziadosti za ucelom najdenia relativne stabilnej prace ktora ma uzivi (ziadne predavanie poistiek hlavne a podobne veci), bez ohladu na to co je (respektive skor nie je) na profesii? som 26 rocny chalan z BA, vystudovane pravo, rocna skusenost v advokacii, t.c. job v statnej sprave. nemam nikde kontakty ani znamosti:) vdaka za napady:)

ta3

tak to ma naozaj velmi tesi, ja som tiez takou perlou pre niekoho a tiez pochadzam priamo z Brezna
Horehronie ma tiez svojich geniov a Michal je jednym z nich www.youtube.com

beskyd

parada, ale tak BB by si zasluzila aj daku symfoniu podla mna:) skoda ze geniovia typu cajkovskij, sostakovic ci beethoven uz vymreli:)

ta3

Beskyd, vsetci zabudame, to nevadi, ved nemusime mat navzdy vsetko v hlave, ked cosi aj zabudneme ked to nepouzivame, ale predsa vieme kde to mame hladat, ked to budeme potrebovat a to je dolezite, je pravda, ze trh prace je zasyteny, ale Beskyd, ti vytrvalci nakoniec najdu to co hladaju, ver tomu a Beskyd ta Tvoja nadherna vila pochadza prave z Brezna?

ta3

Beskyd, vsetci zabudame, to nevadi, ved nemusime mat navzdy vsetko v hlave, ked cosi aj zabudneme ked to nepouzivame, ale predsa vieme kde to mame hladat, ked to budeme potrebovat a to je dolezite, je pravda, ze trh prace je zasyteny, ale Beskyd, ti vytrvalci nakoniec najdu to co hladaju, ver tomu a Beskyd ta Tvoja nadherna vila pochadza prave z Brezna?

beskyd

dakujem:) len dnes je to o to horsie ze ludi s takym vzdelanim ake mam ja je niekolkonasobne viac ako trh potrebuje, heh, okrem toho ja si tiez nedrzim v hlave vsetko, ked s tym nerobis, zabudas to... teraz tiez nerobim s celym pravom ale s pomerne uzko vymedzenou problematikou cize aj o to ide, aby som vedel na co sa mam sustredit, sak ale tiez som mohol inak pomenovat temu:)) a BB je fakt krasna,aj to okolie tam, som bol v sobotu na urpine:)) urcite najkrajsie slovenske mesto, sa ani necudujem ze v nedalekom Brezne sa narodila taka nadherna zena aku som mal cest spoznat...

ta3

Beskyd,
Ty pracu mas, tak Ta nic nesuri, ale ani Ti nic nebrani hladat statne, ci sukromne spolocnosti a posielat svoje CV, ked sa nevzdas, urcite miesto v BB nakoniec dostanes, ja by som sa s Tebou stavila aj o dost vela ze sa tak stane, sleduj inzeraty, vypisane konkurzy, bez znamosti je to trochu zlozitejsie, ale ver mi, ked viera nepopusti, musi sa len ten farar pos..t, tymto heslom sa riadim a este som sa nesklamala, inak Ti velmi fandim, je to totiz moj rodny kraj, si mlady, mas dobre vzdelanie, pravnikov vzdy bude treba, tak hladaj, vela stastia, viem, nepomohla som, ale dufam, ze som Ta aspon trochu podporila v Tvojej snahe dosiahnut po com tuzis

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

uplne najvacsi problem aky tu kedy bol:P - Fórum - ZDRAVIE.sk