Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

digest platinum

RNG

Digest platinum neobsahuje kyseliny. Ak mas nedostatok kyselin, v zaludku ti vzdy bude kvasit a hnit, co potom pokracuje do criev.
Na dobre travenie su potrebne aj kyseliny, aj enzymi aj vlakniny aj spravne probiotika v crevach.
Ja ako starsi clovek uz nestravim jedlo bez doplnkov kyselin a enzymov. Niekedy potrebujem aj extra vlakniny, ale moja strava je bohata na zeleniny, tj vlakniny mi zriedka chybaju.A probiotika beriem aspon raz za dva tyzdne, pre istotu, aby sa mi crevna flora nahodou nezmenila nepriaznivo
Ked beries extra kyseliny, v inom case musis pre vyrovnanie brat aj nieco silne alkalizujuce, ja beriem pol lyzicky KHCO3 (skoro rano na prazdny zaludok s 3-4 deci teplej vody alebo caju a jem az po 1.5 hodine) na Slovensku sa to predava vo vinarskych potrebach na odkyslovanie vin, pod menom napr Kalinat

laktoza10

tak uzivam. nepomaha to vobec. ja uz neviem, co mam robit, vsetky vysetrenia som si dala spravit dva krat, nezistili nic okrem neznasanlivosti laktozy. akokolvek nieco zjem, nafukne sa mi brucho atd... proste traviace problemy. uzivala som uz tolko vselijakych preparatov, ani tento mi nepomoze. niekedy uz mam take nervy, ze cely den nic nejem. len vodu pijem. ale tak to nejde dalej. to nie je riesenie, ze sa vyhladujem.... !!!

neva

Ja som využívala teraz na jar jedno balenie. Ja som to brala skôr na takú očistu a pre posilnenie trávenia. Mala som skôr problém s nafukovaním. Nemám alergiu na žiadne potraviny, takže v tomto smere neviem osobne potvrdiť ani vyvrátiť účinok v takom prípade. Samozrejme by to malo pomôcť aj v tvojom prípade. Užívať to môžeš tak dlho, ako budeš potrebovať. Určite to sama spoznáš.

laktoza10

velmi pekne dakujem za odpoved. a ja to uzivam po jedle. neviem totiz anglicky a tak som pochopila, ze po jedle treba uzivat. vidim, ze to asi poznas, mohla by si mi prosim aj napisat, ci je to vhodne na dlhodobe uzivanie? pomaha to aj pri intolerancii laktozy? velmi pekne dakujem!!

neva

Užívanie podľa potreby buď pred každým jednom (3x1), alebo aspom 1x denne pred hlavným jedlom.
Pozor laktóza a laktáza nie je to isté. Laktóza je mliečny cukor a laktáza je enzým, ktorý štiepi mliečny cukor. Takže ak máš problém s laktózou, tak práve enzým laktáza Ti môže pomôcť.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

digest platinum - Fórum - ZDRAVIE.sk