Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vyklbene rameno-vrati sa hned naspat

Príspevok v téme: Vyklbene rameno-vrati sa hned naspat
axelon

Ahojte mam takyto problem. Mam 25,do svojich 17-tich som hraval pravidelne tenis,no potom som zacal mavat problemy s chrbatom a hlavne s ramenom tak som musel prestat. V poslednej dobe som znovu zacal sportovat a za 1 tyzden sa mi aj trikrat vyklbi rameno z nicoho nic. Napriklad vcera na futbale sa mi to stalo dva krat. Neviem ako je to mozne,vzdy sa mi hned vrati naspat,ale neskutocne to boli. Neviem ci to vobec vyklbene rameno je,ale chrupavka mi v nom vzdy rupne. Uz sa mi to dokonca stava aj v spanku,staci ked mam zle polozenu ruku a zacina to byt neznesitelne. Vedel by mi niekto poradit? Stacili by nejake vitaminy?

ružastrňom

pravdepodobne ide o uvolnené väzy, určite treba navštíviť ortopéda aby nedochádzalo k poškodzovaniu chrupavky...

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vyklbene rameno-vrati sa hned naspat - Fórum - ZDRAVIE.sk