Menštruácia-bolesti

Príspevok v téme: Menštruácia-bolesti
Lucia78844

Ahojte,
Chcela som sa poradiť ohľadom mojej úžastnej menštruácie. Mám strašné bolesti prvé dva dni a keď má prísť mam krče v podbrušku a je mi na vracanie už takto ďalej nechcem žiť. Rozmýšľam či je normálne ísť s tým ku gyn. a keby som to urobila nemáte skúsenosť ako by som asi u nej pochodila?
Vopred ďakujem

ANTYlopa

to som ja asi pod iným menom, to je teraz jedno dopovať sa paralenom... hmm odmalička som bola zásadne proti liekom mam alergiu od narodenia neznášala som jedenie blbých liekov... teraz soms a premáhala aby som bolesť vydržala ešte počkám teraz mam dostať menštr. ktora pekný týždeň mešká a ak to bude take iste idem ku nej

Lucia78844

mám podozrenie, že to bude mojou operáciou kostrče. vôbec neviem či to bude tým, ake ja si myslím že hej. HAK sa aj trošku bojím priznávam niekedy niesu na ňu moc dobre odozvy

lioness_01

lucka, určite choď. a HAK je len dočasné riešenie.... skús niečo na bylinnej báze, viem odporúčiť jedny ženské kvapky, výborne zaberajú.

najskôr ale treba zistiť, prečo ti takto začali zrazu tie bolesti

Lucia78844

brušné tance su zaujímave :) dopujem sa paralenom femina, ale už ma to naozaj nebaví. Hak? Minule keď som u nej bola nemala som ešte take ťažkosti mi povedala, že mam prísť ak sa mi neupraví cyklus do 17-nástky (mám 16) alebo ak budem špiniť 14 dní... Tak rozmýšľam či ísť či neísť

vevericka

ist ku gynde..aj ked asi bude chciet dat hak..ak hak nechces, minimalne si kup zensky caj (alchemilka, rebricek), troska pomoze..a este nieco..brusne tance uzasne ovplyvnuju tuto oblast..