Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Tanec

jahodka123

No v provom rade rytmus, nejaký ten pohybový talent a aspoň minimálny hudobný sluch. Keď je raz niekto "ľavý", tak sa podla mňa tancovať nenaučí.. Môže sa naučiť kroky atď, ale ten výsledný effekt... Asi jak J. Vajda na Lets dance, to bol masaker :DD

katka29

MOJ NÁZOR:
- neviem či to npíšem tak ako to ja vlastne chápem a myslím a neviem či to niekto pochopí ale
- predstav si prázdy parket, ako ked prídeš niekde kde zábava ešte nie je v plnom prúde
-sleduj tých kt. to tam viac menej vždy "roztočia" a skús sám zhodnotiť či je to "tanec" alebo " tanec" ...vieiš :D proste tanec nie je nejaký zosinchronizovane naučený pohyb, je to to čo vychádza z vnútra každého,... a či už sa pri tom niekto trepe na zemi ako pri epileptiockom záchvate alebo točí okolo tyče, je to prejav toho čo cítiš
-preto si myslím že tanec MÁ V SEBE KAŽDÝ, IDE LEN O TO, AKO SA KTO DOKÁŽE ODVIAZAŤ A PREJAVIŤ TO ČO JE V ŇOM
-ja som napríklad chodila do 2 tanečných skupín, kde som nejako extra nevynikala a predstav si, že teraz ma celé mesto pozná ako dievča, kt. brutálne tancuje ( áno samochvála smrdí! )
- len ti proste chccem povedať že skús naozaj raz nemyslieť na to, že niekto je okolo teba počúvaj hudbu a rob to čo cítiš :)
- i keď musím podotknúť že nie na každý druh hudby to teraz ide ( myslím elektro) ...aj keď dnb občas padne vhod, také techno mi dvíha žalúdok
- so good luck :)

[zruseny1]

ťažko povedať..aj drievko sa naučí tancovať, pokým sa tomu venuje ( či to vyzerá aj dobre, je druhá vec)...ale vždy to ide ľahšie v prípade, ak to máš v sebe, cítiš rytmus a hudbu a najmä - ak ťa to baví:)

Sue..

no podla mna sa kazdy moze naucit tancovat ale ak chyba talent tak to neni ono,je to skor o drilovani techniky tanca ale na ukor prejavu,vyrazu a pod.ktore su pri tanci dolezite..takze si myslim,ze clovek ktory nema prirodzeny talent nikdy nebude extra tanecnik

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Tanec - Fórum - ZDRAVIE.sk