kuzla na ziskanie penazi

Príspevok v téme: kuzla na ziskanie penazi
Pralinka967

Skor ako mi niekto napise ze to nepatri ku zdraviu tak tuto temu som dala do kategorie ktora nesuvisi zo zdravim. :D :D

Chcela by som len vediet či ma niekto skusenosti s kuzlami na ziskanie penazi, nech nikto nekomentuje ze sa pytam blbosti....
Počula som ze funguju, ale zase sa bojim toho ze ak by to kuzlo nejake peniaze aj privolalo čo neviem či je realne tak potom moze nastať opak..
neviem čo si mam o tom mysliet.
Dakujem

Maros 75

.. keď nakupujete handry, vaše peniaze putujú do Číny, keď kúpite
benzín, vtedy idú Arabom. Keď kúpite počítačovú techniku, dostanú sa
do Hongkongu, keď kúpite colu, sprite či inú gebuzinu idú do USA, za
ovocie a zeleninu poputujú napríklad do Španielska, za auto s malou
spotrebou platíte Japonsku, alebo Kórei a keď nakúpite zbytočné
elektronické chujoviny, podporujete Tajwan.

.. a tým všetkým vôbec nepomáhate nášmu slovenskému hospodárstvu!

Jediný možný spôsob, ako nechať prachy na Slovensku, je minúť ich
na kurvy, dobré domáce víno, alebo slivovicu, hruškovicu či
borovičku!

A toho sa ja držím !!!

Mám už len jednu starosť: ako presvedčiť svoju manželku, že toto
všetko robím z lásky k našej vlasti!!!

sio

Nuz na strankach jednej znamej ,mozno neznamej vestici som si nasiel presny postup za pouzitia kyvadla. Je to narocne na cas a trpezlivost osobne som to neskusal kamaratka ano nevyhrala sice astronomicku sumu ale postup si stale pochvaluje.Nuz v minulosti som sa dozvedel o postupe varenia halusiek s cislami .teda nie priamo haluskoveho cesta ale cesta na gombolce.

bibi123

0vecka-ja nie som toho kamarata manzelka, takze mi asi nebude diktovat svoje vydavky:O)))
lost-ked je clovek podnikatel, tak na tom aj nieco moze byt, ale taky zamestnanec s fixnym platom, jemu asi zamestnavatel len tak neprida, ked mu povie, ze si nieco drahe kupil:O)))
inac vcera mi frajer pri venceni rozpraval, ze by si chcel kupit nejake auto na leto a v tu ranu nasiel na zemi 2 eura, tak som mu povedala, ze mu vesmir prispel na gumicku na stierac:O))) mozno na tom pozitivnom mysleni fakt nieco bude...