po poskriabani mam modriny, podliatiny

pipi15

Moja starka mala podobny problem. Viem ze dlho hladala co by jej pomohlo. Tak sme jej objednali na vyskusanie bylinkove maste a pomohlo. Objednavali sme z shop.rasev.sk . Slubuju tam kvalitne pripravky dovazane zo zahranicia za normalne ceny a na nase prekvapenie fakt boli kvalitne. Starka pouzivala Vitalon a konsku mast a pochvalovala si.

RNG

Lecitin, vitamin C a E bioflavonoidy(rutin, hesperidin diosmin) a rozne ine antioxidanty, najma escin z pagastanu konskeho("konska" mast, Venitan) a vytazok z hroznovych jadierok, tiez vinpocetine, huperzine, pycnogenol a ine spruznuju cievy a zlepsuju cirkulaciu.

trala

aj ja mám po nohách aj po rukách stále modriny a to ani neviem ako som k nim prišla :)) a pod očami mám také výrazne žilky tiež :// čo nie je bohvieako pekné...ako sa to dá riešiť???...a ja som dakedy hrávala volejbal tak to som tiež na rukách mala také nepekné modriny...

RNG

Je to vazne, lebo krehke cievky su nielen na stehnach , ale aj vsade inde v tele, tj aj v mozgu aj na srdci vencove(coronal) cievy. Ludia to povazuju vcitane casti lekarov len za chybu krasy, ale pre to je tolko infarktov a poraziek, lebo sa tomu nekladie dostatocny doraz.
Ani hustote krvi a cistenu ciev,kde sa tvoria coraz hrubsie nanosy, ktore prispievaju ku krehnutiu a zuzovaniu ciev a tvoreniu zrazenin.

NINKI

ja mam ten istý problem...a v poslednej dobe sa mi na stehnach tie metlicky rozsirili a vsimla som si ze sa mi zacali aj tvorit modriny.....je to vazne? :/

vava52

prosim ..take male cervene bodky a to miesto je nahle teple a bolestive na dotyk, taktiez mam metlicky po nohach a presvitaju mi zily, je mi 24