Cas na rozchod?

Príspevok v téme: Cas na rozchod?
kkkuuuk

Sme vo vztahu uz takmer 3 roky. Ako v kazdom vztahu, aj my sme boli raz hore a raz dole, no teraz je to uz naozaj vazne. Nas vztah velmi ochladol, vraj uz ku mne neciti to co predtym, a to ci ma vobec este lubi som sa bala opytat... Ja naozaj neviem ci je to bezny vyvoj vztahu, kriza alebo koniec. Snazim sa ako len viem aby nam to fungovalo, no cim viac sa snazim, tym ako by som ho este viac stracala. Velmi ma to boli. Prosim poradte, je to vo vztahoch normalne alebo je cas to vzdat.

ta3

Kkkuuuk, z tych par riadkov co si napisala mam pocit, ze to naozaj speje ku koncu, 3 roky nie je mala doba, ale ludia sa vyvijaju, menia nazory a priority a ludia sa rozchadzaju pre rozne priciny aj po 20 rokoch, bohuzial, laska je vzacna a velmi krehka vec, na lasku treba dvoch a ak on uz straca o Teba zaujem, s tym uz vela nenarobis, pravdaze Ta to boli, ked Ty ho mas stale rada, ale ked odide z Tvojho zivota, svet sa preto este nezastavi

Carie, no tak, neber to zase tak tragicky, to je pochopitelne, ze sem viac pisu ludia co maju problemy, lebo sa potrebuju vyzalovat alebo hladaju rady, ale su aj stastne dvojice, len o tom nepotrebuju pisat, je pravda, ze moralka celkove ide dolu vodou, ale to este neznamena, ze spravni muzi uz neexistuju alebo ze vsetci spravni muzi su uz zadani, nenechaj sa odradit

2bodka, nesuhlasim s tym co pises, ze: kazdopadne ale plati, cim viac sa snazis, tym menej si ta chlap vazi. Ano, stava sa to, ale v tom pripade ten vztah zavela nestoji. Muz, ktory ma rad, to oceni.

Carie

Nat: ty si mu vynadala ked pred tebou isiel zbalit inu a teraz ti pise SMS o rozvode? Preboha baby, ked vas tak citam nechcem sa ani nikdy vydat. Chlap co za nieco stoji je asi vazne len 1 z 10 000

nathalia08

je to normalne,,,,,,,sme prvyx s manzelom na dovolenke,sme spolu skoro 2 roky,sme v chorvatsku,a sem tam sa tu zeny d o pol pasa obnazia-co sa mi zda chore.moj manzel sa zacal po jednej otacat,a na druhy den si dal ku nej slapky pred vstupom do mora-ja som mu to vytkla,a teraz je ticha domacnost a pisanie sms o rozvoe,a o tom ze ma o vsetko pripravi-je to normalne,;;;;

2bodka

Ci ta lubi alebo nie mozno nevie ani on sam. Kazdopadne ale plati, cim viac sa snazis, tym menej si ta chlap vazi. Ak ta ma istu, nebavis ho. Musis zmenit taktitu ;) iba ak ho budes mat na haku, prilezie ako svab :) a ak niec, mozes si byt ista tym, ze si mu to len ulahcila a tym aj sebe dalsie trapenie.

Drzim palce, hlavne nestrat svoju HRDOST. Nie je nic horsie ako sa hanbit sama pred sebou ;) A urcite existuje na svete muz, ktory ta bude pokladat za svoju bohynu, myslim, ze sa oplati pustit k vode deravy cln, ked ta caka za rohom parnik :)

alakmis

Ahoj hkkuuuk neviem ako sa voláš tak to preto,ani neviem kolko máš rokov ale to nie je až take rozhodujuce,dôležite je či chceš vo vzťahu stale zistovať či ta dotičný lubi,či je štastný,či nerobíš niečo zle a neustale sa na to pýtať alebo chceš vzťah kde to zistíš len z jeho pohladu gesta usmevu ,ak ta nlubi alebo prestal lubiť nezačne znovu to nie je ako vo filme bud lubi alebo nie ja som zažila to iste aj to čo pišeš že maš pocit že ho stracaš nech robíš čokolvek,som si myslela že je to len prechodné ,normalne ,kriza ale nie chlap ked nelubi dava to najavo a začína takto ,potom bude mat menej času,nebudeš mu chýbať,výhovorky a podobne až to skončí tak,že dostaneš sms koniec,nebaví ma to to bol moj príbeh a preto ta nechcen strašiť možno naozaj len ma zle obdobie ale poviem ti chlap nezačne mat menej rad bud má rad alebo nemá tak je to na tebe ale jeden mudry človek mi piovedal,že vo vzťahu musí vždy viac lubiť chlap ako žena,lebo ženy sa dokažu pre lasku viac obetovať a preto on ta musí milovať viac ako ty jeho a mám pocit ,že to tak neie je prajem vela štastia a nech to dopadne akokolvek drž sa a raz toho praveho najdeš a snád aj ja