expriatelka

Príspevok v téme: expriatelka
asak

Ahoj chcel by som poradit,uz je to vise pol roka co nie som spolu s mojou expriatelkou, problem je vtom ze ju stale velmy lubim a myslim casto nanu viem ze to uz nezmenim aby sa vratila kumne ale trapi ma jedna vec ze akym smerom sa ubera po rozchode ani by ma netrapila len viem ze ma dobre srdiecko,bola mi verna a tak sikovna super dievca len strasne tvrdohlava dovod bol vtom ze sme sa rozisly bo sme sa casto hadali koly blbostiam bola odomna mladsia o 5 rokov este ked bola somnov som ju dokazal usmernit viem ze vela veci pochopi casom bo je este mlada pochopi ze som jej nechcel nikdy zle ze vsetko co som robil bolo za umyslom aby sme sa maly dobre rokmi to uvidi,len vidim ako sa meni zacala fajcit,diskoteky,alkohol,co zarobi to minie na hluposti pritom nema stalu robotu je zivnostnicka musi odvody platit niekedy nezarobi poriadne nato aby vyplatila aj tie este dotoho si chce kupit auto nerozmysla co bude zajtra,partiu tiez nema poriadnu rodicia ju neusmernia tym to je jedno uplne,a dotoho je este psychicky nie najlepsie natom,nechem aby zle dopadla frajera nema ziadneho a este ked si najde nejakeho neporiandeho tak koniec,zalezi mi nanej lebo viem ze je dobre dievca len velky vpliv tam robi vychova rodicov mna neche uz pocuvat co mam urobit poradte:((

0vecka

je primitivne niekomu vytykat pravopis... a neviem preco sa do neho az tak obuvate je len moc starostlivy a proste asi len nepochopil ze uz jeho vztah davno skoncil

elsa5.5

asak ona si chce už konečne žiť svoj život čo ty si jej otec,alebo si bol jej priateľ?nie je sa čomu čudovať že sa s tebou rozišla obojok si jej nechcel dať? nad návratom nerozmýšľaj to by si musel prehodnotiť svoje správanie aj keby už je neskoro ona je rada že si môže žiť svoj život jednoducho už mala toho plné zuby skákať ako Ty pískaš všetko má svoje hranice...

tpch

asak, ty by si chcel komandovat mladu caju a pritom ani pravopis neovladas?? Ty nemas ani zakladne vzdelanie? To sa potom nedivim, ze ta poslala do r.ti, preboha, ved ty mas jednu chybu na druhej...
Nezvladas taku zakladnu vec a chces kafrat do zivota tej kocke? Sa spamataj a daj jej pokoj. Nastastie sa ta zbavila, je jedno, ako zije teraz, ale bol to z jej strany ten najspravnejsi krok.
Ziskany volny cas mozes venovat studiu slovenskeho pravopisu, to je teraz tvoja priorita.

sicher

katka môžme sa stretnúť? myslel som, že najväčšia p... bola moja bývalá, ale chcem spoznať ešte väčšiu...

asak

Katka87 neviem z akeho dovodu tu namna takto viskakujes, nemam 5rokov a viem co robim nic ine som nechel len poradit aby som este nespravil horsie,urcite sa nemala primne tak ako to ty pises nikdy som jej nic nezakazoval ani nerozkazoval ,vzdy sme sa rozumne porozpravali,neviem ako by sa ti pacilo kebi tvoj partner bol pohode a po rozchode sa zmenil o 180stupnov ci by ta to netrapilo,a po druhe asi nevies co dokazu drogy s clovekom,myslim si ze je lepsie si zaplatit skolu ako byt nadrbany niekde s partiou a kaslat sa na skolu ,ked jej nedaju rozum kamarati ani rodicia ,tak sama nato urcite nepride.

0vecka

jj tiez mi to tak prislo podla toho textu ze on vedel vzdy vsetko najlepsie... ono najlepsie ked niekto robi chybu a neda si povedat je nechat ho tak a ked bude zle mu pomoct... takto sa sprava k 6 rocnemu decku ked sa hra so zehlickou ale nie k dospelemu cloveku...

a podla mna by si jej mal dat pokoj aj vo vlastnom zaujme...

xy:)

ty sa hlavne zmier s tym, ze sa jedna o tvoju ex a nie sucasnu partnerku. vsak je hadam svojpravna, nie? a pokial je, teba do toho nic. ma snad mozog. pripadas mi skor ako jej rodic, nez ako ex - hrozne vies, co je pre nu najlepsie. resp. si myslis, ze to vies.

Scotch

ale Katka, sak on ju len usmernoval...

ale moj nazor je podobny... pises, ze ty si ju vedel ,,usmernit".. tiez mi to znie tak, ze si ju furt komandoval, toto nerob, toto rob takto a takto.. no neviem asi ju to prestalo bavit...
je mi luto, ze vam to nevyslo, ale ak si sa nad nu tak povysoval, ze ty vies vsetko lepsie (ako to citit z tvojho prispevku), len preto, ze je od teba o 5 rokov mladsia, ani sa jej necudujem.. drzim ti palce, aby si sa cim skor ,,odlubil"...

Katka87

Pocuj, ty jej hlavne daj pokoj, ako z toho co pises mi idu zimomriavky. Keby sa do mna niekto takto staral jak ty do nej tak mu asi kopnem do guli. Zrejme aj preto vas vztah nevydrzal, lebo si jej nedal dychat, furt si ju dirigoval, co moze, co nesmie robit, co musi, tak jej daj pokoj aspon teraz, je to svojpravny clovek, ma pravo robit si co chce ona sama, ma pravo kupit si co ona uzna za vhodne a nie co jej prikazes ty. Su to jej peniaze, ona si ich zarobila tak sa nestaraj o to co si za ne kupuje. Jak by sa tebe lubilo keby niekto teba takto komandoval jak ty ju? Aj keby hned urobila nejake chyby, a kto ich nerobi, hlavne su to jej chyby, sama sa z nich pouci. Nebude jak robot robit vsetko len to, co jej ty prikazes, pretoze TY si myslis ze to je pre nu najlepsie. Iste ze to nemyslis zle, ale vo svojej obmedzenosti si vobec neuvedomujes ze jej tym skodis. Beries ju jak sproste nesvojpravne dementne decko co sa samo nevie ani vysrat. Co ty preboha budes robit ked budes mat deti? Vsak ty im nedovolis sa ani nadychnut bez tvojho dovolenia.