Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

got2be powder -na dlhe vlasy

bibi123

tak ja pridam moju skusenost, mam dlhe, suchsie vlasy ostrihane do postupna, cize vrchna vrstva vlasov je vo velkosti lopatiek. Ked si dam puder, tak mi to velmi pekne zdvihne objem, no problem je u mna taky, ze aj ked to vyzera dobre, vlasy su hnusne suche ako slama na dotyk, aj ked to nie je vidno... Ale po umyti vlasov su take ako predtym, cize to podla mna nejak vlasy nenici... Urcite odporucam, stoji to par eur...

babes

a neviete nahodou kde to maju teraz v akcii? :)
...mali to v Tescu, ale tak som zavahala a uz to stoji cez 6 € :/

katuša

aj ja ďakujem za info :) mimi daj prosím vedieť aj ty, ked vyskúšaš. ja to chcem kupiť mamke na narodky, ona ma kratke vlasy, ja dlhe ale občas si to požičiam :D a ešte čo to urobi s mastnejšími vlasmi? prosím dajte vedieť!

mimi111

BBella diky za info:) chapem ako si to myslela, aj som si to aj tak predstavovala ze by to malo nadvihnut vlasy pri korienku. uz som raz mala davnejsie jeden pripravok co sa tiez daval ku korienkom a ked som si to dala vyzeralo to super ale chyba bola ze to vydrzalo max. hodinu:D tak asi dnes zbehnem do drogerky:)

BBella

ja som si to kupila... celkom dobre to je, nepouzivam ho casto, ale ked chcem mat vlasy trosku nacechrane:D a nechcem si ich tupirovat tak toto je ovela lepsie, a ma to taky efekt, ale pouzivam toho malicko, nemusim predsa vyzerat ako keby vonku fukalo tornado:) a myslim ze to pomoze aj na dlhe vlasy, ide o to, aby sa trosku nadvihli vlasy pri korienku a skor na temene hlavy a trooooosicku blizko usi, chapete ma,nie???staci to vmasirovat do vlasov, nasypem si to na ruku do dlane alebo na prsty a sup do vlasov....odporucam

mimi111

ahojte, tiez by som bola rada keby sa ozval niekto kto to vyskusao...aj ja by som si to chcela kupit lebo mam vzdy take "splasnute" vlasy aj ked sa snazim upravit si ich aby mali akotak objem vzdy mi po chvili zase splasnu. a mala som uz viacero pripravkov co zarucene dodaju objem a nic...tak by som tiez rada vedela ci to aspon trochu funguje

katuša

ahojte, funguje to aj nejak podobne ako suchý šampon, stiahne to akoby tu mastnotu alebo je to vyslovene len na objem? dá sa tým aj tvarovať účes a hlavne vydrží to??? dakujem

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

got2be powder -na dlhe vlasy - Fórum - ZDRAVIE.sk